طراحی وب سایت

چرا طراحی وب سایت؟

امروزه به دلیلی استفاده بی شمار کاربران از اینترنت و افزایش تعداد این افراد میتوانیم بگوییم اینترنت نیاز مهمی برای خانواده ها می باشد .روزانه کاربران زیادی از طریق وب سایت ها به خریداری کالا های مورد نیاز خود میپردازند ،در نتیجه زیبایی و کیفیت و استفاده راحت از این وب سایت ها باعث جذب خریداران خواهد شد. و به همین دلیل صاحبان کسب و کار اهمیت فراوانی را به طراحی وب سایت خود می دهند.

تعریف وب سایت
هویت هر سازمان در فضای مجازی از طریق وب سایت آن سازمان مشخص خواهد شد. طراحی سایت تلفیقی از هنر ،خلاقیت ،توان گرافیکی و چیدمان آن ها در کنار یکدیگر است.
هر چه این چیدمان منحصر به فرد تر باشد توانایی آن برای جذب کاربران بیشتر افزایش یافته و باعث تجربه خوب و به یاد ماندنی برای مخاطبان خود خواهد بود.
در نتیجه برای این کار نیاز به نگاه حرفه ای و تخصص در این مقوله خواهد بود .

طراحی وب سایت لاکچری و لوکستاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار

مهم ترین قدم برای پیشرفت ،حتی در کسب و کار های کوچک و نوپا ،طراحی سایت حرفه ای میباشد .به همین دلیل شمار طراحان سایت در جهان و حتی در ایران روز به روز افزایش میابد ، یافتن جایگاه مناسب و منسجم  در این راه به راحتی تحقق نخواهد یافت ،لازمه ی آن  تخصص بالا و تجربه در این زمینه می باشد.
آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما با شناختی عمیق و تخصصی در زمینه طراحی سایت حرفه ای و دنیای مجازی ،طبقه حرفه و سلیقه مخاطبان شما صفحات وب سایت را  طراحی میکند.
اگر صفحه و بی را دارا میباشید و بازدهی مورد نظر شما را ندارد میتوانید سایت خود را به طراحان و تحلیلگران حرفه ای و کاردان همیار ما  بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و تغییرات مورد نیاز را به وجود آورده و بهینه سازی لازم را اعمال نماید و رقابت موفقیت آمیز را برای شما تضمین نماید.
حتی اگر سایتی برای کسب و کار خود ندارید تیم کار آزموده و مجرب آژانس خلاقیت همیار ما آماده است تا با طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند طبق قوانین به روز گوگل قابلیت دیده شدن در دنیای دیجیتال و موفقیت چشم گیری در مسیر درست برای کسب و کار آنلاین فراهم بیاورد.

ارتباط طراحی سایت با شبکه های اجتماعی

در دنیای ما انسانها همیشه بین عرضه کنند گان رقابت وجود داشته است ،امروزه  عرضه محصولات بیشتر به صورت دیجیتالی میباشد و این امر باعث رقابت شدیدی در دنیای اینترنت شده است .در نتیجه هر چه شما طراحی سایت خود را بیشتر گسترش دهید میتوانید فروش بیشتری داشته باشید.
گسترش سایت به راحتی امکان پذیر نیست باید محتوا و دانش چشمگیری در این عرصه داشته باشید که بتوانید مشتری که به سایت شما آمده است جذب محتوا و کیفیت کاری شما شده و به مشتری ثابت شما تبدیل گردد.
یکی از راه های افزایش بازدید در سایت و جذب مشتری، شبکه های اجتماعی میباشد که در شبکه های صاحب نام مثلا اینستاگرام ، یوتیوب ،و…لینک و محصولات سایت خود را قرار داده و تعداد مشتریان و بازدید کننده گان را افزایش دهید.
لازم به ذکر است چون سایت شما اینترنتی میباشد باید به صورت ۲۴ ساعته در دسترس بوده و از طریق پل های ارتباطی جوابگو سوالات و خواسته های مشتریان باشید.ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی

مزایای وب سایت

  • بازار یابی قوی
  • تعامل بیشتر و عمیق تر بین مشتری و عرضه کنند گان
  • ارتباط آسان بین مشتری و فروشنده
  • کاهش هزینه ها مانند کاهش اتلاف وقت
  • تبلیغات ارزان ،معرفی محصولات و خدمات
  • اطلاع رسانی به  مشتریان و اخبار جدید
  • حفظ اعتبار و برتری در نزد مشتریان و حفظ رقابت شما با رقبا
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان
  • کسب درآمد از طریق فروش محصولات

تخصص لازم در طراحی وب سایت

افراد با تخصص های گوناگون در طراحی وب سایت نقش دارند. شرکت آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما از متخصصین و افراد مجرب در حوزه طراحی وب سایت بهره برده است تا بتواند بهترین خروجی را برای مشتریان خود فراهم نماید. اولین قدم در طراحی سایت با توجه به خواسته مشتری تا اخرین قدم یعنی راه اندازی ان توسط این آژانس به دست افراد متخصص سپرده خواهد شد ،سپس بعد از راه اندازی  کامل سایت ،متخصصین بازار یابی و محتوای آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما جهت حضوری موفقیت آمیز در جامعه مجازی ،پیشنهادات خود را ارائه میکند.
در این آژانس خلاقیت یکی از مهمترین فاکتور هایی ک در طراحی سایت در نظر میگیرد ،سئو و بهینه سازی سایت از نظر ساختاری می باشد. تحلیل گران آژانس همیار ما سایت مشتریان خود را مطابق با اخرین تکنولوژی ها و استاندارد های روز دنیا طراحی میکنند تا مورد تایید موتور های جستجو قرار گیرد و در نهایت به کسب جایگاه مناسبی برسد.

سایت های شرکتی

آژانس همیار ما معتقد است که طراحی سایت شرکتی باید تصویر زیبا و حرفه ای از کسب و کار شما را ارائه دهد. به همین خاطر یک سایت شرکتی باید اطلاعات جامع و مفیدی از فعالیت شرکت مورد نظر ارائه کند که بازدید کننده را در همان لحظه اول ورود شان به مخاطب و هوادار دائمی تبدیل نماید.

سایت های فروشگاهی

سایت های فروشگاهی باید در آینده قابلیت توسعه یافتن داشته باشند یعنی هر روز که مشتریان بیشتر و محصولات جدیدی به سایت اضافه میشود انعطاف پذیر باشد و به خوبی بتواند پذیرای مشتریان خود باشد. شرکت آژانس خلاقیت همیار ما سایت ها را برای اینده طراحی میکند ،چون دنیای دیجیتال در حال گسترش است؛ و روز به روز با توجه به علایق مشتریان  در حال تغییر است .
یک وب سایت باید با پیاده سازی مناسب فاکتور های لازم ،قابلیت انعطاف پذیری و پذیرش امکانات جدیدی در اینده را داشته باشد.

خلاقیت در طراحی سایتهزینه طراحی وب سایت

تعیین قیمت هزینه طراحی سایت موضوعی است که در عقد قرار داد با شرکت مورد نظر بحث خواهد شد. اگر در باب هزینه طراحی وب سایت تحقیق کردید و قیمت های غیر منطقی را مشاهده نمو دید  این نشانه قیمت گذاری غیر حرفه ای در طراحی وب سایت میباشد.
در آژانس خلاقیت همیار ما تمام قیمت ها منطقی و حرفه ای بوده و قیمت ها براساس  فاکتور های لازم برای سایت شما می باشد در نتیجه برای هزینه طراحی سایت آسوده خاطر باشید.

خلاقیت در طراحی سایت

وقتی سنگ بنای یک سایت ”خلاقیت” آن باشد ،آن را بطور مشخصی از دیگر سایت ها متفاوت میکند .به همین دلیل سایت هایی که توسط آژانس همیار ما تولید و طراحی شده همواره مخاطب پسند و از نظر مخاطبین منحصر به فرد تلقی میشود .
چیزی که یک سایت را از سایت های دیگر متمایز میکند ،میزان ارتباط  با مخاطب و حضور کاربران در آن میباشد. اگر طراحی یک وب سایت با تمام اصول و قواعد لازم انجام شود ،کاربران ماندگاری خود را افزایش میدهند و به طرفداران دائمی تبدیل خواهند شد.

تمایز رقابتی طراحی وب سایت

امروزه در هر فعالیتی که مربوط به کسب و کار باشد؛ اگر تمایز با رقبا وجود نداشته باشد روند موفقیت، به مسیری دشوار تبدیل خواهد شد. یک طراح وب سایت براساس معیار های به روز دنیای دیجیتال میتواند نقطه عطف و آغاز گر تحولی شگرف در کسب و کارتان باشد. آژانس همیار ما سعی میکند ضمن رعایت تمام اصول و قواعد استاندارد ها ،وب سایت های منحصر به فرد ،جذاب، مخاطب پسند تولید و طراحی نماید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (5 رای)
2 دیدگاه
  • عالی بود ????????….لطفا مطالب بیشتری راجب طراحی سایت درسایتتون قراربدیداگه امکانش هست فیلم آموزشیم بذارید ممنون????