خدمات طراحی سایت 

یکی از مهم ترین برنامه ها که برندها بعد از شروع یک کسب وکار به آن فکر می کنند، طراحی سایت است. طراحی سایت را می توان یکی از اولویت های هر برند در مراحل اولیه دانست. این روزها دیگر همه کسب وکارها می دانند که میدان اصلی رقابت، جایی خارج از دنیای سنتی است. سایت هر برند می تواند یک ویترین ابتدایی برای جذب مخاطبان باشد؛ بنابراین باید با دقت و ظرافت طراحی شود و برندها برای آن زمان، سلیقه و هزینه صرف کنند. 
اهمیت طراحی و دیزاین سایت باعث شد تا ما در آژانس خلاقیت همیار ما، تیمی متخصص و خلاق برای طراحی سایت برند شما گرد هم آوریم. از دید ما سایت شما تنها یک بستر معرفی ساده نیست، بلکه یک پلتفرم کاربردی برای نشان دادن بخش مهمی از هویت برند شما به کاربران است.

چه کسب و کار هایی به طراحی سایت نیاز دارند؟

What

لحظه ای به جستجوهای روزانه خود در موتور جستجوی گوگل فکر کنید. با نگاهی گذرا متوجه می شوید که برای پیداکردن هر محصول یا خدمتی، بی درنگ آن را در گوگل جستجو می کنید و به دنبال یک صفحه یا سایت مورد اعتماد برای دستیابی به پاسخ پرسش خود هستید. همین موضوع نشان می دهد که دیگر زمانی برای تعلل نیست و همه کسب وکارها باید به فکر طراحی سایت برای برند خود باشند.
تا چند سال قبل راه اندازی سایت و طراحی حرفه ای آن، تنها به کسب وکارهای اینترنتی پیشنهاد می شد. کسب وکارهای سنتی فضای چندانی در این دنیای دیجیتال نداشتند یا وجود سایت را برای برند خود ضروری نمی دانستند.
این روزها اما تفاوتی ندارد که یک فروشگاه لوازم خانگی هستید یا فروش عمده لباس را به عنوان کسب وکار خود در نظر گرفته اید. یک تیم صنعتی هستید یا خدمات خاصی را به کاربران ارائه می دهید؛ چراکه فعالیت در هر حوزه ای در دنیای مدرن و پرشتاب امروز به یک سایت و بستر آنلاین نیاز دارد.
بنابراین اگر به دنبال دوام آوردن در حوزه خود و بازار آن هستید، خدمات طراحی سایت را فراموش نکنید.
طراحی یک سایت حرفه ای هم سو باشخصیت و هویت برند، می تواند شما را به پله قهرمانی نزدیک تر کند.

ما می خواهیم در این قهرمانی همراه شما باشیم

ویژگی های برتر خدمات طراحی سایت در همیار ما چیست؟

فرایند طراحی سایت این روزها یک فرایند ساده و در دسترس است. در حقیقت شما با هر بودجه و هر کسب وکاری می توانید یک سایت را در کوتاه ترین زمان راه اندازی کنید. بااین وجود به نظر شما چرا همه سایت ها در نظر مخاطبان جذاب و کاربردی نیستند؟
پاسخ این پرسش بسیار ساده است!
حتی گران قیمت ترین و پیچیده ترین سایت ها و پلتفرم ها نیز درصورتی که هویت مشخص و چشم اندازی بصری نداشته باشند، موفق نخواهند بود.
ما در آژانس خلاقیت همیار ما، قبل از هر انتخاب و برنامه ریزی، به هویت و شخصیت برند شما توجه می کنیم. از نظر ما داستان برند شما همان رنگ و بویی است که به وسیله طراحان به سایت شما اضافه می شود. 
طراحی اختصاصی سایت اعتبار بالاتری دارد، برای اجرای اصول سئو استانداردتر است و می توان به راحتی آن را در طول زمان توسعه بخشید.
علاوه بر دقت در پیشینه و اهداف برند، موارد زیر از مهم ترین ویژگی های تیم طراحی سایت آژانس خلاقیت همیار ما است:

طراحی سایت با cms اختصاصی
خلاقیت در نام برند

خلاقیت در نام برند

خلاقیت در نام برند ما تنها یک شعار نیست بلکه باوری قلبی در تک تک متخصصان تیم است؛ بنابراین به سادگی می توانید سایتی خلاقانه و بکر را از ما تحویل بگیرید

کاربر پسند بودن

از دید ما، کاربران مهره کلیدی کسب وکار شما هستند؛ بنابراین علاوه بر زیبایی، تجربه کاربری فوق العاده و ساده را نیز در نظر می گیریم. ما به خوبی می دانیم که تجربه کاربری خوب می تواند وفاداری را در مشتریان شما ایجاد کند

تعامل و اشتراک

قبل از تصمیم گیری نهایی و در هر مرحله، به طور کامل با تیم بازاریابی و مدیریت برند شما در ارتباط هستیم. تعامل و اشتراک ایده ها می تواند محصولی بی نقص را ارائه دهد

قیمت گذاری منصفانه

قیمت خدمات طراحی سایت در آژانس همیار ما باتوجه به کیفیت و زیرساخت قوی در طراحی، بسیار منصفانه و مناسب است

تیم مجرب

تیم طراحی سایت، مجموعه ای از افراد با دانش تخصصی طراحی و مارکتینگ هستند و به روزترین ایده ها را متناسب با کسب وکار شما به اجرا درمی آورند

پشتیبانی قوی

در هر مرحله از کار می توانید با بخش پشتیبانی، مشکلات و پرسش های خود را در میان بگذارید

طراحی سایت اختصاصی حرفه ای

خدمات طراحی سایت شامل چه بخش هایی است؟

طراحی سایت اختصاصی این روزها دنیایی از تنوع را در برمی گیرد. هر کسب وکار باتوجه به نوع فروش، برنامه درآمدزایی، جامعه مخاطبان، امکانات، تنوع محصولات و خدمات و البته خواسته ها و سلایق مشتریان خاص خود به یک سایت با امکاناتی ویژه نیاز دارد. 
به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت در آژانس خلاقیت همیار ما باتوجه به امکانات و کاربرد، به خدمات تخصصی تر و کوچک تری تقسیم می شود. این خدمات به طورکلی شامل موارد زیر هستند:

 

طراحی سایت شرکتی

شرکت ها بیش از هر چیز به یک ویترین شیک، تخصصی و کاربردی برای معرفی کسب وکار نیاز دارند. سایت های شرکتی در حقیقت همان ویترین هستند که می توانند یک معرفی نامه جامع برای مشتریان و شرکت های همکار دیگر باشند. طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین خدمات طراحی سایت مجموعه ما است. این سبک از طراحی سایت باتوجه به اصول و چارچوب های سازمانی انجام می شود و باید در آن استانداردهای خاصی را رعایت کرد.
برای مثال در سایت های شرکتی به دلیل جدی تر بودن پرسونای مخاطبان، باید زمینه و المان هایی جدی تر را باتوجه به چشم انداز برند اجرا کرد. از طرف دیگر سایت های شرکتی ممکن است نیاز به صفحات زیادی نداشته باشند اما صفحات طراحی شده برای آنان باید کاملاً مطابق با کتاب برند باشد. 
متخصصان طراحی تیم خلاقیت همیار ما، به خوبی ویژگی های کلیدی یک سایت شرکتی استاندارد را می شناسند. به همین دلیل بهترین سایت اختصاصی شرکتی را باتوجه به استراتژی های خاص برای هر برند طراحی می کنند

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی

اگر در چند ماه گذشته فرایند فروش کسب وکارهای بزرگ و کوچک اینستاگرامی را دیده باشید، متوجه می شوید که بسیاری از آن ها در حال انتقال فرایند فروش به بستر سایت هستند. حقیقت این است که با بزرگ تر شدن کسب وکار و افزایش فروش در پلتفرم های ساده، نیاز شما به یک بستر جدی و حرفه ای پررنگ تر خواهد شد. در نهایت نیز نمی توانید بدون وجود سایت فروشگاهی اختصاصی، پیشرفت چشم گیری داشته باشید.
طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی اختصاصی یک قدم بزرگ و حرفه ای برای برند شما است. یک فروشگاه اینترنتی استاندارد تجربه کاربری مطلوبی دارد، به درگاه پرداخت متصل است، فرایند خریدی ساده و جذابیت بصری دارد. 
متخصصان طراحی در آژانس خلاقیت همیار ما، از نیازهای یک فروشگاه آنلاین آگاهی دارند و آن ها را با بالاترین استاندارد و هم سو با اهداف شما طراحی خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

طراحی سایت پزشکی

گسترش خدمات آنلاین در حوزه پزشکی باعث شده تا مراکز درمانی مانند کلینیک ها، مراکز تخصصی بیماری های خاص، آزمایشگاه ها و سایر بخش های فعال در پزشکی به فکر طراحی سایت باشند. کاربری این سایت ها اغلب برای معرفی خدمات، ارائه تعرفه ها، نوبت دهی پزشکی و معرفی متخصصان است.
باتوجه به این امکانات موردنیاز می توانید انتظار طراحی سایت پزشکی در بالاترین سطح را از طراحان مجموعه آژانس خلاقیت همیار ما داشته باشید.
ما برای ایجاد یک پلتفرم در دسترس، ساده و کاربردی در کنار شما هستیم.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت پزشکی و درمانی
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

دنیای دیجیتال این روزها بستری مناسب برای ارائه خدمات به مشتریان است. بسیاری از افراد متخصص می توانند در این دنیای ساده و پرشتاب، با ایجاد سایت شخصی ایده ها، مهارت ها و تخصص خود را به نمایش بگذارند و از این طریق کسب درآمد داشته باشند.
این موضوع به ویژه در حال حاضر و با گسترش گرایش به فعالیت های فریلنس اهمیت بیشتری پیدا کرده است. 
وجود یک سایت شخصی برای افرادی که در حرفه خود متخصص هستند، می تواند باعث جلب اعتماد مشتریان و البته حفظ شخصیت کاری باشد.
طراحی سایت شخصی یکی از مهم ترین خدمات طراحی سایت آژانس خلاقیت همیار ما است. در قدم اول می توانید حرفه، مهارت و تخصص خود را با ما در میان بگذارید. متخصصان ما باتوجه به خواسته های شما و نیازهای مشتریان، کاربردی ترین و بهترین سایت را به شما ارائه خواهند داد.
قالب های جذاب و کاربردی، کاربری و ویرایش ساده و قابلیت اجرای فرایندهای سئو به صورت حرفه ای را می توان از مهم ترین ویژگی های سایت ارائه شده دانست.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

فرایند سفارش خدمات طراحی سایت در همیار ما

یکی از دغدغه های مهم ما در آژانس خلاقیت همیار ما این است که سایت نهایی ارائه شده به مشتریان دقیقاً مطابق با اهداف و چشم اندازهای برند و البته قابل توسعه باشد. به همین دلیل از ابتدای ثبت سفارش طراحی سایت، با خواسته های و نیازهای کسب وکار شما هماهنگ و مهم تر از آن هم قدم هستیم. ما معتقدیم که سایت شما یک ویترین ماندگار است و تضمین ما همین کیفیت بالا و ماندگاری بستر ارائه شما است.
بعد از ثبت سفارش خدمات طراحی سایت، همراه با شما از مسیر زیر، گذر می کنیم:

01

برگزاری جلسات مشاوره

یکی از مهم ترین قدم ها برای کسب موفقیت، اهداف و چشم اندازهای شفاف و واحد در تیم است. به همین منظور در گام اول در طول جلسات متعدد و کاربردی، ذهنیتی واحد از طراحی سایت مورد انتظار را با برند شما خواهیم ساخت. 
متخصصان ما در این مرحله با دریافت اطلاعات کامل از نیازها، خواسته ها و چشم اندازهای شما یک استراتژی بی نقص و یک مسیر اجرایی کاربردی و استاندارد تدوین می کنند.

02

طراحی هویت بصری

گام دوم مرحله اجرای استراتژی ها و تبدیل آن ها به یک سند هویت بصری برای برند شما است. این مرحله نقطه شروع خلاقیت است و در آن تلاش می کنیم تا یک هویت ماندگار برای برند شما خلق کنیم.

03

اجرای استراتژی و طراحی سایت

بعد از مشخص شدن سند هویت بصری و برنامه ریزی برای اجرای طرح های موردنیاز کسب وکار شما، فرایند طراحی سایت آغاز می شود. زمان هر طراحی بسته به کاربرد و نیازهای آن متفاوت است. اما تلاش ما این است که در نهایت دقت و سرعت بستری استاندارد را به شما ارائه دهیم.

04

پشتیبانی بعد از اجرا

بعد از به بار نشستن ایده ها، نوبت برداشت آن ها است. بعد از طراحی سایت موردنظر شما و هنگام به بار نشستن این ایده ها همراه شما هستیم. همراهی بخش پشتیبانی در همه مراحل اجرای طرح با شما خواهد بود.

این آغاز مسیر همکاری است و ما به این همکاری مفتخریم!

 

سفارش طراحی سایت؛ اولین گام برای ورود به بی نهایت جستجوها

شروع همکاری ما با شما برای طراحی سایت، از یک تماس آغاز می شود. شما می توانید با بخش پشتیبانی به شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید و پیش از ثبت سفارش از متخصصان ما برای سایت موردنیاز برند خود مشاوره بگیرید.