خدمات برنامه نویسی و توسعه

طراحی اختصاصی سایت و انواع نرم افزار برای برندها، یکی از اولین و ضروری ترین گام ها برای کسب وکارهای آنلاین است. در حقیقت تا زمانیکه یک پلتفرم ارتباطی دقیق، پویا و کاربردی نداشته باشید، نمی توانید نظر مشتریان را به خود جلب کنید. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک کسب وکار آنلاین خیره کننده را دارید، از گام اول حرفه ای بیندیشید. 

برای ایجاد یک پلتفرم حرفه ای به نیروهای حرفه ای جهت برنامه نویسی و توسعه نیاز دارید. ما در آژانس همیار ما با یک تیم حرفه ای برنامه نویس در کنار شما هستیم تا بهترین بستر  را برای ارتباط با مخاطبان و توسعه کسب وکار خود داشته باشید.

خدمات توسعه همیار ما؛ تلفیق کیفیت و دانش

طراحی اختصاصی پلتفرم های موردنیاز این امکان را برای شما فراهم می کند تا در فضای کسب وکارها منحصربه فرد باشید. ما باور داریم که تیم حرفه ای و افراد توانمند می توانند باعث سرعت شما در مسیر رشد و توسعه باشند.

تیم خلاقیت همیار ما برای ساده کردن مسیر و در جهت توسعه برند شما، خدمات زیر را با عالی ترین کیفیت ارائه می کند: 

 

برنامه نویسی سایت؛ مسیر سبز رشد برند

دنیای کدنویسی سایت دنیایی وسیع، عمیق و حرفه ای است. ممکن است که در این دنیای بزرگ با افرادی مواجه شوید که به شما نوید برنامه نویسی با کم ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن را بدهند. بااین حال هرکس اندکی از دنیای کدنویسی اطلاع داشته باشد، به خوبی می داند که دانش و کیفیت از مهم ترین عوامل موفقیت در یک پلتفرم کدنویسی شده هستند.

تیم توسعه همیار ما با ارائه کامل ترین خدمات برنامه نویسی وب سایت از گام اول موفقیت در کنار شما است. طراحی اختصاصی سایت با انواع زبان های برنامه نویسی و در بالاترین سطح از کیفیت، مهم ترین ضمانت ما به شما خواهد بود.

ما عقیده داریم که کدنویسی سایت شما، همچون قلبی تپنده برای برند است که می تواند شما را به یک کسب وکار به روز و پویا تبدیل کند. 

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

برنامه نویسی اپلیکیشن؛ یک قدم جلوتر از خط شروع

اولین پلتفرم آنلاین برای هر کسب وکار، سایت است. بااین حال اگر به فکر ایستادن روی سکوی برتری هستید، باید در دنیای بزرگ وب وجه تمایزی با رقبای خود داشته باشید. طراحی اپلیکیشن یکی از این تمایزها برای شما خواهد بود. برنامه نویسی اپلیکیشن یک مسیر تخصصی است. بنابراین پیشنهاد ما این است که قبل از اعتماد به تیم ها و افراد مدعی در این زمینه، نمونه کارها و پیشینه شرکت را بررسی کنید.

تیم برنامه نویسی آژانس خلاقیت همیار ما، افرادی خلاق، متعهد و با دانش فنی در زمینه کدنویسی اپلیکیشن هستند که می توانند نتیجه ای دلخواه را برای کسب وکار شما رقم بزنند. 

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

برنامه نویسی نرم افزار؛ امضای برند شما

توسعه برند بیش از آنکه وابسته به امکانات باشد، به خلاقیت تیم و ایده های منحصربه فرد بستگی دارد. این ایده ها می توانند در قالب نرم افزارهای اختصاصی قابل اجرا باشند. 

زبان برنامه نویسی استاندارد، کدنویسی اختصاصی، ایجاد بستر خلاقانه و هم مسیر شدن با ذهن مخاطبان پیش از برنامه نویسی می تواند یک نرم افزار اختصاصی حرفه ای را برای شما بسازد.

ما در تیم همیار ما به شما اطمینان می دهیم که در مسیر توسعه و طراحی نرم افزار اختصاصی، هم قدم با شما خواهیم بود.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت شرکتی

چرا باید همیار ما را انتخاب کرد؟ سکان برند در دست حرفه ای ها

این روزها با یک جستجوی ساده در فضای وب می توانید لیستی از افراد و شرکت های فعال در حوزه برنامه نویسی را بیابید. بااین حال اگر دغدغه رشد برند و ایستادن در مسیر حرفه ای را داشته باشید، به دنبال افراد متخصص در این زمینه خواهید بود. 

ما در تیم همیار ما دغدغه های شما را در مسیر توسعه می شناسیم و آن را به خوبی درک می کنیم. به همین خاطر در تلاش هستیم تا بهترین تجربه از همکاری را برای شما بسازیم.

 بخشی از مزیت های خدمات برنامه نویسی و توسعه ما به شرح زیر است:

  • طراحی اختصاصی و ویژه برای مجموعه شما

  • گردهم آوردن تیم برنامه نویسی متخصص، حرفه ای و متعهد

  • پایبند به زمان اجرای قرارداد

  • همراهی همه روزه از سوی تیم پشتیبانی

  • به روز بودن دانش فنی متخصصان

  • هزینه مناسب با توجه به امکانات طراحی شده

  • قرارداد شفاف با چارچوب اصولی

  • همراهی با تیم شما برای به اشتراک گذاری ایده ها

  • ایجاد پلتفرم های سازگار با مرورگرها

  • گزارش دهی منظم از روندهای اجرایی

 

سفارش خدمات برنامه نویسی؛ ایستاده در خط مقدم موفقیت

مهم ترین ضمانت ما به شما، نمونه کارهای اجرا شده در طول دوره فعالیت است. ما معتقدیم که کیفیت و تعهد راز ماندگاری مشتریان ما است و برای تحقق و نگهداری از این باور، تلاش می کنیم. تیم توسعه و برنامه نویسی آژانس همیار ما، بخشی از تیم شما است! برای آغاز این همکاری کافی است با شماره تلفن 05138554872 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.