خدمات طراحی سایت شرکتی

تصور کنید که تصمیم به ثبت یک برند لوکس دارید؛ برندی که قرار است چشم اندازی روشن با اهداف والا داشته باشد و در آینده نزدیک به نامی ماندگار در ذهن مخاطبان تبدیل شود. اغلب افراد بعد از تصمیم گیری و فراهم کردن شرایط اولیه، در اولین گام به فکر ایجاد یک فضای لوکس و درخور برند فکر می کنند. دفتر کار موردنظر برندها و شرکت ها اغلب فضایی مدرن، زیبا و با معماری داخلی منحصربه فرد است.

مدیران و صاحبان برندها می کوشند تا فضا را متناسب با هویت برند، رنگ برند و چارچوب اصلی کسب و کار طراحی کنند تا نمایی بی نقص را برابر مشتریان و مخاطبان به نمایش بگذارند. در حقیقت دفترکار شما، نمایی کلی از برند برای میزبانی مشتریان و مراجعان است. نمایی که باید لوکس، قابل اطمینان و مطابق با نیاز برند شما باشد.

سایت شرکت شما همین وظیفه را در فضای آنلاین به عهده دارد. درواقع سایت شرکتی، یک بستر برای میزبانی از مراجعان آنلاین است. این بستر باید درست مانند دفتر کار حضوری، مدرن، زیبا و درخور شخصیت و هویت برند شما باشد. به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی نیز از مهم ترین قدم ها برای معرفی کسب وکار به مشتریان محسوب می شود.

طراحی سایت شرکت شما در آژانس خلاقیت همیار ما توسط بهترین طراحان سایت ایران انجام خواهد شد. ما دغدغه های شما را می شناسیم و سایت نهایی شرکت شما را با توجه به نیاز برند، دانش روز طراحی و تجربه کاربری استاندارد به شما ارائه خواهیم داد.

مزایای سایت شرکتی تخصصی برای برند شما چیست؟

این روزها دیگر رقابت کسب وکارها بر سر خدمات و محصولات عرضه شده به مشتریان نیست. کافی است خدمت موردنظر را جستجو کنید تا دنیایی از شرکت های فعال در زمینه موردنظر به شما پیشنهاد شوند. بااین حال چرا در این دنیای آنلاین با سطح دسترسی برابر، هنوز هم بعضی از شرکت ها از دیگران موفق تر و محبوب تر هستند؟

حقیقت این است که رقابت اصلی شرکت ها و برندهای معتبر در این روزها بیش از هرچیز بر سر شیوه معرفی و جذب کاربران و مشتریان است. هرچه پلتفرم آنلاین شما قوی تر و با تجربه کاربری بهتری باشد، آوازه شهرت شما نیز بیش از سایر رقبا در میان مخاطبان خواهد پیچید.

سایت شرکتی حرفه ای ویژگی هایی حرفه ای نیز دارد. این ویژگی ها با توجه به نیاز کسب وکار شما و البته انتظار شما از فضای آنلاین برند متفاوت هستند. بااین حال همه سایت های حرفه ای چند وجه مشترک دارند:

پاسخگو بودن در همه دستگاه های مورد استفاده، تجربه کاربری ساده و مثال زدنی و البته زیبایی بصری!

فراموش نکنید که سایت شرکت یک نسخه دیجیتال و البته ماندگار از سند هویت کسب وکار است. بنابراین باید برای طراحی بی نقص آن زمان، هزینه و انرژی کافی صرف کنید.

ما باور داریم که طراحی سایت شرکت شما یکی از بزرگ ترین قدم ها برای کسب وکار است. بنابراین پیشنهاد می کنیم که کار بزرگ را به مجموعه های بزرگ بسپارید تا نتیجه ماندگار و دلخواه خود را به دست آورید.

ما در آژانس خلاقیت همیار ما با مجموعه ای از طراحان حرفه ای و متخصص، در مسیر طراحی بهترین سایت شرکتی هم قدم با شما هستیم.

طراحی اختصاصی سایت شرکتی؛ فراتر از طراحی

بسیاری از صاحبان کسب وکارها عقیده دارند که در ابتدای مسیر فعالیت، می توان برای معرفی شرکت ها از قالب های آماده با امکانات متوسط و هزینه های پایین نیز استفاده کرد. اگر شما هم در گروه این افراد هستید به این مثال توجه کنید:

اغلب افرادی که به تازگی بازی شطرنج را می آموزند، تصور می کنند که برای تبدیل شدن به برنده باید حرکت آخر را هوشمندانه انجام دهند. حقیقت این است که هرگز چنین نیست!

بازیکنان ماهر به خوبی می دانند که حرکت اول در صفحه شطرنج اگرچه ممکن است بی اهمیت به نظر برسد اما در اصل مهم ترین حرکت در یک بازی حرفه ای به حساب می آید. چراکه می تواند سرنوشت بازی را در انتها به نفع شما تغییر دهد.

طراحی سایت حرفه ای نیز مانند اولین حرکت در صفحه شطرنج است. چراکه می تواند از ابتدای مسیر نشان دهنده اهمیت برند، هوشمندی در بازاریابی و البته سطح بالای کسب وکار شما نزد مشتریان باشد. بنابراین هرگز از طراحی اختصاصی سایت به سادگی نگذرید و حرکت اول را هوشمندانه و با چشم انداز دستیابی به سکوی پیروزی بردارید.

خدمات طراحی همیار ما؛ تجربه ورود به دنیای حرفه ای ها

طراحی هر سایت شرکتی برای تیم طراحی آژانس خلاقیت همیار ما، مانند ورود به یک دنیای شگفت انگیز است. تیم ما در مسیر طراحی سایت شما به یک شعار پایبند می ماند: خرق عادت، عبور از کلیشه های طراحی و تماشای برند از زاویه ای خلاقانه!

مهم ترین اولویت ما در طراحی سایت شرکتی، کاربر پسند بودن سایت و ایجاد یک پلتفرم آنلاین با رعایت استانداردهای طراحی و سئو است. در این مسیر لیستی از خدمات زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

طراحی اختصاصی سایت شرکتی

طراحی اختصاصی تمام صفحات سایت

تیم ما در ابتدای مسیر به شما تضمین طراحی اختصاصی سایت را خواهد داد. این طراحی ویژه مختص همه صفحات سایت است و هر صفحه با توجه به ماهیت و نیاز آن طراحی می شود؛ بنابراین برای اینکه هر صفحه از سایت شرکت شما برای مشتریان و مخاطبان کاربردی باشد، زمان و سلیقه بسیاری صرف می شود.

نتیجه نهایی طراحی اختصاصی ایجاد ساختاری استاندارد است که سه مزیت عمده دارد:

  • به نظم ذهنی کاربران و دسترسی آن ها به بخش های مختلف کمک می کند

  • قابلیت سئو ساده تری دارد

  • به سایت شرکت شما ساختار و زیبایی می بخشد

طراحی نمای سایت باتوجه به هویت برند

در طراحی سایت شرکتی می توانید با چشمان بسته به سلیقه و دیدگاه طراحان همیار ما اعتماد کنید. بااین وجود تیم طراحی ما در تمام مسیر طراحی با شما هم قدم هستند. مهم ترین مزیت ما این است که عقیده داریم هویت برند شما باید تعریفی حرفه ای و ماندگار داشته باشد. بنابراین نمای ظاهری سایت کاملا براساس استانداردهای طراحی و البته با توجه به چارچوب های مطرح شده در برندبوک متولد می شود.

نمای سایت از دید ما تنها رنگ غالب نیست بلکه مجموعه ای از جذابیت های بصری را دربرمی گیرد. این جذابیت ها درکنار یکدیگر ظاهر سایت را تا همیشه در ذهن مخاطبان ماندگار می کنند. تعادل در استفاده از المان ها، انتخاب صحیح رنگ ها، جای گذاری صحیح هر عکس یا متن در صفحات سایت همگی از جمله مواردی هستند که می توانند به عنوان تصویری از هویت برند در ذهن مخاطب شما ماندگار شوند.

طراحی سایت شرکتی بر اساس برندینگ
طراحی سایت شرکتی رسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

یکی از پیش بینی های جذاب در دنیای آنلاین نشان می دهد که تا سال ۲۰۲۵، بیش از ۷۰ درصد کاربران برای جستجوی خدمات موردنظر از گوشی موبایل خود استفاده می کنند. این آمار نشان می دهد که برندها باید برای جلب رضایت کاربران در دنیای مستطیل شکل صفحه موبایل بیش از همیشه تلاش کنند.

ما در تیم خلاقیت همیار ما از ابتدا این امکان را در نظر می گیریم. باور ما این است که یک سایت شرکتی حرفه ای باید به طور کامل با دستگاه های مورداستفاده کاربران سازگار باشد. بنابراین یکی از مهم ترین چارچوب های طراحی سایت برای ما، ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن آن نسبت به فضاهای متفاوت است.

سرعت و تجربه کاربری؛ دوبال پرواز در طراحی سایت شرکتی

سرعت لود صفحات اولین ویژگی است که کاربر هنگام مراجعه به سایت شما با آن مواجه می شود. مثال دفتر کار را به خاطر آورید. تصور کنید که هر مراجعه کننده و مشتری زمانی طولانی را صرف انتظار پشت در دفتر کار شما کند؛ این موضوع می تواند حتی به قیمت از دست دادن مشتریان نیز برای شما تمام شود.

فراموش نکنید درصورتیکه طراحی سایت غیراستاندارد باشد، سرعت لود بالاتر از سطح معمول خواهد بود. نتیجه این اتفاق، دلسرد شدن مشتریان و مراجعان است. بنابراین یکی از وظایف اصلی طراحان سایت، ایجاد یک پلتفرم استاندارد و بهینه برای کاربران شما است.

تیم طراحی آژانس خلاقیت همیار ما سرعت سایت را به عنوان یکی از شاخص های اصلی و حرفه ای در طراحی می شناسند. ما همراه شما هستیم تا کاربران در سریع ترین زمان و به ساده ترین شکل ممکن به صفحات سایت شرکت شما دسترسی پیدا کنند.

سرعت و تجربه کاربری در طراحی سایت شرکتی

آغاز همکاری ما آغاز درخشش برند شما خواهد بود.

 

سفارش طراحی سایت شرکتی؛ یک انتخاب برای همیشه

ما در تیم طراحی سایت آژانس خلاقیت همیار ما باور داریم که حرفه ای بودن هر برند در اولین نگاه قابل تشخیص است. هدف اصلی ما نیز در طراحی سایت شرکتی این است که تصویری جاودان و حرفه ای از شما در ذهن هر کاربر برجا بگذاریم.
برای هم قدم شدن با شما در مسیر رشد کسب وکار، مجموعه ای از امکانات حرفه ای را در اختیار شما خواهیم گذاشت. برای شروع این همکاری ماندگار کافی است در گام اول با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید. اگر به سکوی برنده فکر می کنید و چشم اندازی حرفه ای برای برند خود دارید، همکاران ما در بخش پشتیبانی در انتظار شنیدن صدای شما هستند.