خدمات بازطراحی سایت 

برای بسیاری از مشتریان، سایت اولین نقطه تماس و بهترین مسیر برای آشنایی با برند شما است. در حقیقت سایت شما نماینده رسمی برند است و مانند یک ویترین، وظیفه جلب نظر مشتری برای دعوت به خرید یا آشنایی با خدمات و در نهایت توسعه کسب‌وکار را به عهده دارد. از طرف دیگر دنیای اینترنت، دنیای تحولات لحظه‌ای است و هر روز ترندی جدید و کاربردی به آن اضافه می‌شود.

به همین دلیل است که باید سایت را درست مطابق با این ترندها تغییر دهید تا در مسیر دیده‌شدن موفق‌تر عمل کنید؛ بنابراین ایجاد تغییر در ساختار سایت و به‌عبارت‌دیگر بازطراحی آن، برای موفقیت کسب‌وکارهای امروزی حیاتی است.

ما در آژانس خلاقیت همیار ما، در شمار یکی از برترین شرکت‌های بازطراحی سایت هستیم و به شما کمک می‌کنیم تا یک بستر آنلاین شگفت‌انگیز و خاص برای کسب‌وکار خود داشته باشید. بستری که بازدیدکنندگان شما را تحت‌تأثیر قرار دهد و افزایش نرخ تبدیل مشتریان را برای شما به ارمغان آورد.

ری دیزاین سایت؛ مسیر هموار دیده‌شدن

برای اینکه بتوانید به‌درستی از خدمات بازطراحی سایت استفاده کنید و انتظارات خود را در این مسیر بشناسید، باید ابتدا مفهوم کلی بازطراحی را بدانید. ری دیزاین یا بازطراحی ساخت مانند تغییر دکوراسیون خانه است.

تغییر دکوراسیون در خانه به هدف بهینه‌تر کردن فضا، ایجاد تنوع و افزایش جذابیت بصری انجام می‌شود. گاهی این تغییرات شدت بیشتری دارند و در نهایت خانه را به فضایی کاملاً متفاوت تبدیل می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر بدون جابه‌جایی آدرس، یک خانه نو دارید!

ری دیزاین سایت نیز کاملاً مشابه با فرآیند تغییر دکوراسیون داخلی است. در این فرآیند سایتی ازپیش‌طراحی‌شده و در حال فعالیت، در فرآیند بازطراحی به یک سایت جدید مطابق با ترندهای روز طراحی سایت تبدیل می‌شود. بازطراحی یکی از روش‌های کارآمد برای احیای سایت‌های مرده است؛ سایت‌هایی که به‌ظاهر وجود دارند اما عملاً بازدهی چندانی برای شما نداشته‌اند.

فراموش نکنید که سایت شما یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دارایی شما برای بازاریابی و یافتن مشتریان جدید است اما تنها داشتن سایت برای موفقیت در این مسیر کافی نیست. درحقیقت سایت در جایگاه یک نماینده فروش ۲۴ ساعته برای شما است. درصورتی‌که از طریق این نماینده موفق به فروش یا افزایش مخاطب نشده‌اید؛ وقت بازطراحی آن فرارسیده است.

پیشنهاد ما به شما این است که کسب‌وکار قدرتمند و خلاق خود را پشت یک ظاهر متوسط ​​پنهان نکنید و در مسیر طراحی مجدد سایت روی ما حساب کنید.

چرا طراحی سایت بهینه اهمیت دارد؟

بازدیدکنندگان وب‌سایت شما تنها به پنج ثانیه زمان نیاز دارند تا ظاهر و محتوای سایت شما را در ذهن خود قضاوت کنند. بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این ذهنیت اولیه را مانند تصویری ثابت به ذهن می‌سپارند و به همین جهت تغییر آن بسیار دشوار خواهد بود.

به این آمار توجه کنید:

یک تجربه بد در سایت باعث می‌شود کاربران، در آینده ۸۸ درصد کم‌تر به سایت شما بازگردند.

به بیان ساده، زیبایی ظاهر و عملکرد بهینه سایت شما برای توسعه برند، جذب مشتری و در نهایت دستیابی به نتایج بازاریابی و فروش ضروری هستند؛ بنابراین درصورتی‌که همراه با رشد برند خود در فضای آفلاین، سایت خود را به‌روز نکرده‌اید، بخش زیادی از مشتریان را از دست داده‌اید.

بازطراحی سایت می‌تواند در زمانی کوتاه، ارزش سایت شما را چندین برابر کند. ما برای خلق این ارزش در کنار شما هستیم. تیم همیار ما با استفاده از تجزیه‌وتحلیل داده‌ها و بررسی جزئیات در هر کسب‌وکار، سایت شما را بازطراحی و آن را به یک فضای شگفت‌انگیز و جذاب برای مشتریان تبدیل خواهد کرد.

چه زمانی به بازطراحی سایت نیاز دارید؟

همان‌طور که گفتیم افزایش سرعت دنیای وب و دیجیتال باعث شده تا بسیاری از سایت‌ها و پلتفرم‌ها از گرد راه عقب بمانند و مخاطبان خود را از دست بدهند. تنها راه‌حل این مشکل همگام شدن با دنیای تحول است. اما از کجا بدانیم که بهترین زمان برای بازطراحی سایت چه زمانی است؟

عدم حضور در نتایج گوگل

بیش از ۹۰ درصد از تجربیات آنلاین با جستجوی گوگل آغاز می‌شوند، بنابراین سایت شما باید برای نمایش در موتورهای جستجو بهینه باشد. اگر با وجود فعالیت‌های انجام‌گرفته هنوز به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد ما به شما بازطراحی سایت است.

سازگار نبودن با موبایل و دستگاه‌های دیگر

در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد از کاربران با از طریق موبایل در دنیای وب سفر می‌کنند. این کاربران اغلب کسب‌وکاری را توصیه می‌کنند که رابط کاربری و تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای در دستگاه موبایل یا تبلت دارند. اگر سایت شما در این مسیر موفق نیست، ری دیزاین سایت می‌تواند راه‌حلی کاربردی برای شما باشد.

پایین بودن امنیت سایت

توانایی تأمین امنیت اطلاعات کاربران از مهم‌ترین دلایل اعتماد مشتریان به شما در دنیای دیجیتال است. اگر سایت شما فضایی برای دریافت اطلاعات شخصی کاربران مانند شماره تماس و ایمیل دارد، با تغییر در ساختار سایت می‌توانید امنیت آن را افزایش دهید.

سرعت لود بالای سایت

تحقیقات نشان می‌دهند که بیش از ۴۰ درصد از کاربران، تنها سه ثانیه برای بازشدن صفحه اصلی سایت شما انتظار می‌کشند؛ بنابراین سرعت بازشدن صفحات باید در بدترین حالت، کم‌تر از سه ثانیه باشد. یکی از مسیرها برای بهبود سرعت سایت، ری دیزاین آن به شیوه استاندارد و بهینه است.

تجربه کاربری و رابط کاربری ناکارآمد

مهم‌ترین هدف سایت، جلب رضایت کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار است. اگر رابط کاربری نامناسب و تجربه کاربری رضایت‌بخشی نداشته باشید، به جایگاه مطلوب خود دست پیدا نمی‌کنید. بهترین روش برای ایجاد رابط کاربری و تجربه کاربری منحصربه‌فرد و حرفه‌ای، بازطراحی سایت توسط تیم متخصص و کارآزموده است.

خدمات بازطراحی سایت همیار ما؛ همگام با دنیای نو

خدمات ری دیزاین سایت در همیار ما برای اصلاح سایت و تبدیل آن به یک پلتفرم کاربردی برای کسب‌وکار بنا شده است.

بسیاری از طراحان در فرآیند ری دیزاین تنها بر ظاهر سایت متمرکز هستند و از بخش‌های دیگر غافل می‌شوند. تمایز ما، بررسی سایت از همه جنبه‌ها و ایجاد تغییرات مثبت در آن برای جلب نظر مخاطب است.

خدمات بازطراحی سایت همیار ما شامل موارد زیر هستند:

بازطراحی سایت B2C

سایت‌هایی که به کاربران محصول یا خدماتی را ارائه می‌کنند، بیش از همه به یک طراحی منحصربه‌فرد با تجربه کاربری فوق‌العاده نیاز دارند. هدف اصلی ما در بازطراحی سایت این کسب‌وکارهای مشتری‌محور، اضافه‌کردن امکاناتی برای طولانی کردن زمان حضور در سایت، بهبود تعامل و افزایش نرخ تبدیل است.

بازطراحی سایت B2B

سایت‌هایی که مخاطب سازمانی دارند، باید ویژگی‌های خاص و نحوه تعامل متفاوتی داشته باشند. تیم طراحی همیار ما همیشه پیشنهاداتی بهینه، کارآمد و خلاقانه برای بازطراحی این سایت‌ها به شما ارائه خواهند داد. ما ترندهای روز دنیای وب و البته برندینگ را می‌شناسیم و با طراحی مجدد سایت فرصت رشد دوباره را برایتان فراهم خواهیم کرد.

بازطراحی سایت‌هایی با قالب وردپرس

وردپرس محبوب‌ترین و در دسترس‌ترین بستر برای ایجاد سایت است. به همین دلیل بسیاری از کسب‌وکارها آن را به‌عنوان بستر اصلی سایت خود انتخاب کرده‌اند. ما در تیم همیار ما با جزئیات وردپرس آشنایی کامل داریم و شما را در مسیر بازطراحی این سایت‌ها با کدهای اختصاصی و کاربردی همراهی خواهیم کرد.

بازطراحی و بهینه‌سازی صفحات فرود

برای تبدیل صفحات لندینگ به پرطرفدارترین صفحات سایت، باید ساختاری بهینه داشته باشید. بازطراحی صفحاتی که هویت مستقل دارند، از مهم‌ترین خدمات ما به شما هستند. با ایجاد ساختار متفاوت و استاندارد برای این صفحات، می‌توانید به‌سرعت دامنه مشتریان خود را افزایش دهید.

همکاری با همیار ما؛ قدم‌زدن در شاهراه شکوفایی برند

دستیابی به یک نتیجه شگفت‌انگیز تنها زمانی ممکن است که قدم‌های خود را با اطمینان بردارید و طراحی مسیر بی‌نقص سفر مشتری را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

ما در این مسیر به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با کمک عناصر بصری جذاب و کاربری آسان و در دسترس امکانات، تجربه‌ای به‌یادماندنی برای مشتریان خود ایجاد کنند.

هدف ما این است که با شناخت دغدغه و نیاز کاربر شما و شخصی‌سازی پلتفرم‌ها بر اساس ویژگی مخاطبان، مسیری برای ایجاد وفاداری مشتریان به برند در طول زمان را هموار کنیم. به شما اطمینان می‌دهیم که طراحی استاندارد، جذاب و چشمگیر قدرتمندترین ابزار شما برای توسعه برند، پیشی گرفتن از رقبا، بهبود جذب مشتری و افزایش نرخ تبدیل شما خواهد بود.

علاوه بر نیروی متخصص، بهترین امکانات و ویژگی‌ها را برای جلب رضایت مشتریان خود فراهم کرده‌ایم. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

سرعت در طراحی

طراحی انحصاری برای برند

طراحی وایرفریم دقیق پیش از طراحی

برگزاری جلسات ایده یابی با بهترین متخصصان طراحی

قیمت مناسب باتوجه‌به کیفیت فوق‌العاده 

پاسخگویی و مشتری‌مداری

مسیری برای خلق بهترین‌ها؛ چرا در بازطراحی سایت برتر هستیم؟

خدمات بازطراحی سایت در آژانس خلاقیت همیار ما مزیت‌های زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • ایجاد یک سایت منحصربه فرد و کاربرپسند 

 • ارائه سایت سازگار با موتورهای جستجو

 • افزایش نرخ تبدیل

 • ارائه نمونه طرح اولیه 

 • افزایش درآمد از سایت

 • امکان توسعه سایت جدید

 • ارائه سایت ریسپانسیو و سازگار با همه دستگاه ها

 • طراحی به صورت انحصاری و مطابق با نیازهای برند

 • قیمت مناسب و منطقی باتوجه به کیفیت نهایی

 • قرارداد شفاف و دقیق

 • پشتیبانی از مشتریان در همه مراحل قرارداد

مراحل سفارش بازطراحی سایت؛ با ما به اوج بازگردید

در دنیای دیجیتال امروزی، سرعت در جلب نظر مخاطبان مهم‌ترین راز ماندگاری است؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که زمان را از دست ندهید و در مسیر شکوفایی دوباره گام بردارید.

مسیر اجرای درخواست شما از لحظه قرارداد به ترتیب زیر است:

01

تجزیه‌وتحلیل داده‌ها

(آشنایی با کسب‌وکار، پیشینه، بررسی سایت قبلی، هدف از بازطراحی و...)

02

برگزاری جلسات مشاوره

(مشورت با تیم شما به‌منظور نزدیک کردن ذهنیت طراحان با اهداف مجموعه)

03

ارائه طرح اولیه

(طراحی نمونه متناسب با نتایج جلسات مشاوره و دریافت تأییدیه از مشتری)

04

اجرای طرح نهایی

(مرحله به بار نشستن ایده‌ها و دستیابی به یک سایت بهینه و ریسپانسیو)

 

سفارش خدمات بازطراحی سایت؛ همیار ما در تیم شما

سفارش خدمات بازطراحی سایت به تیم همیار ما بسیار ساده است. برای شروع همکاری کافی است با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. ما شما را تا اوج همراهی خواهیم کرد.