طراحی تجربه کاربری  

حتی اگر به‌تازگی وارد دنیای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار شده باشید، به‌خوبی می‌دانید که اولین و مهم‌ترین عامل در موفقیت یک برند رضایت کاربران است. این روزها دیگر تفاوتی ندارد که یک شرکت کوچک با خدمات و محصولات محدود هستید یا در شمار کسب‌وکارهای بزرگ و کمپانی‌های مطرح قرار دارید. در هر دو صورت بدون وجود کاربران و مشتریان و رضایت آنان، عملاً چشم‌انداز روشنی در انتظار کسب‌وکار شما نخواهد بود.

به همین دلایل است که مفهوم تجربه کاربری از سال‌های گذشته رنگ و بوی دیگری پیدا کرده است. حالا دیگر همه کسب‌وکارها در هر حوزه فعالیتی، به دنبال جذب رضایت کاربران و تبدیل آنان به مشتریان وفادار هستند. طراحی تجربه کاربری یا UX در دنیای بزرگ و پر از رقابت کسب‌وکارهای آنلاین، کلید موفقیت برند شما خواهد بود.

ما در آژانس خلاقیت همیار ما، با خدمات طراحی تجربه کاربری این امکان را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کنیم تا در میان هزاران کسب‌وکار متوسط، یک برند ستاره باشید.

تجربه کاربری؛ کلید ورود به دنیای مشتریان وفادار

تجربه‌های خوب، همیشه شانسی برای تکرار دارند. این عبارت در دنیای کسب‌وکار نیز صادق است. به همین دلیل است که تجربه کاربری مطلوب، به یکی از فاکتورهای اصلی یک برند معتبر تبدیل شده است. user experience یا تجربه کاربری، معیاری است که نشان می‌دهد چقدر برای مشتریان خود ارزش قائلید و چگونه می‌توانید به سریع‌ترین و ساده‌ترین روش‌های ممکن پاسخگوی نیاز آن‌ها باشید.

به‌عبارت‌دیگر طراحی UX فرآیندی است که همه عناصر تأثیرگذار در میزان رضایت کاربر و تجربه کاربری او را خلق می‌کند یا باتوجه‌به تجربه‌های ناکام گذشته، زمینه بهبود آن‌ها را فراهم می‌کند.

تجربه کاربری تعیین می‌کند که کاربر تا چه اندازه با برند شما ارتباط مؤثر برقرار کرده است. این ارتباط می‌تواند از لمس یک محصول فیزیکی تا تجربه پرداخت آسان از طریق درگاه پرداخت سایت فروشگاهی شما باشد.

هدف طراحی UX ایجاد تجربیات دلپذیر، آسان، کارآمد و همه‌جانبه برای کاربران است و می‌تواند شما را یک‌قدم به محبوبیت نزدیک‌تر کند.

طراحی تجربه کاربری یک فرآیند گسترده و جذاب و درعین‌حال چالش‌برانگیز است و به مجموعه مهارت‌های متنوعی نیاز دارد. مجموعه این مهارت‌ها به‌علاوه تعهد و ضمانت کیفیت را از ما بخواهید. تیم خلاقیت همیار ما، مجموعه‌ای از افراد خوش‌ذوق، متخصص و حرفه‌ای هستند که با طراحی تجربه کاربری منحصربه‌فرد و تخصصی، نقشی مؤثر در دیده‌شدن برند شما خواهند داشت.

چرا خدمات طراحی تخصصی UX را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

حقیقت این است که رقابت در دنیای دیجیتال، نسبت به سال‌های گذشته سرعت و کیفیت بیشتری پیدا کرده است. حالا دیگر هر برندی به دنبال دیده‌شدن در مسیر بازاریابی دیجیتال است و به همین جهت اغلب کسب‌وکارها برای سبقت گرفتن از همتایان خود، به دنبال مسیرهایی خلاقانه و بهینه هستند.

یکی از این مسیرها که می‌تواند باعث افزایش سطح برند شما در زمانی کوتاه باشد، طراحی تجربه کاربری است. بااین‌حال بسیاری از کارآفرینان و صاحبان برندها، آشنایی چندانی با آن ندارند.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که به این دلایل، پیش از هر چیز به طراحی تجربه کاربری نیاز دارید:

قیمت گذاری منصفانه

آشنایی با نیازهای مشتریان

تجربه کاربری یک گزارش کامل و بی‌نقص از رفتارهای مشتریان و درک خواسته‌های آنان است. با کمک UX می‌توانید انتظارات مشتریان و کاربران را برطرف کنید و در مسیر بی‌رقیب بودن گام بردارید.

تیم مجرب

کمک به توسعه برند

هنگامی که بدانید چه چیزی برای مشتریان شما اهمیت دارد، می‌توانید بر ایجاد ویژگی‌های موردتوجه آنان تمرکز کنید؛ بنابراین با طراحی تجربه کاربری استاندارد و متناسب با برند، زمان و انرژی کم‌تری صرف می‌کنید.

پشتیبانی قوی

بهبود رضایت مشتری

با کمک طراحی تجربه کاربری هدفمند و استاندارد، مشتریان خود را شگفت‌زده خواهید کرد. حقیقت این است که اغلب افراد با ورود به هر صفحه از سایت، اپلیکیشن یا سایر پلتفرم‌های کسب‌وکار شما، انتظار چشیدن طعم بهترین تجربه را دارند. هرچه مسیر ساده‌تر و خلاقانه‌تری داشته باشید، رضایت مشتریان را بیشتر جلب خواهید کرد.

پشتیبانی قوی

بهبود نرخ تبدیل کاربران

آمارها نشان می‌دهند که ۸۸٪ از کاربران، پس از تجربه ناخوشایند از یک سایت یا فروشگاه اینترنتی، هرگز به آن بازنمی‌گردند. این آمار به ما می‌گوید که شانس ماندگاری شما بدون کمک‌گرفتن از طراحی تجربه کاربری، کم‌تر از میزان متوسط است.

طراحی تجربه کاربری مانند یک آهنربای بزرگ جذب مشتری، دامنه کاربران علاقه‌مند به برند شما را در طول زمانی کوتاه افزایش خواهد داد.

فراموش نکنید که در دنیای پر از رقابت امروز، شما هرگز فرصت دومی برای جلب نظر کاربران ندارید!

بنابراین باید در نگاه اول، ساده، قابل‌فهم، خلاق و البته هیجان‌انگیز و متمایز باشید. ما با طراحی تجربه کاربری به‌صورت تخصصی و انحصاری، به شما کمک می‌کنیم تا نام تجاری خود را به نمایش بگذارید و چندین پله از انتظارات کاربر فراتر بروید.

مراحل طراحی تجربه کاربری در همیار ما؛ یک‌قدم تا سکوی برنده

همان‌طور که گفتیم طراحی تجربه کاربری فرآیندی است که به چند مهارت تخصصی به‌صورت هم‌زمان نیاز دارد. به همین دلیل است که هر طراح UX مسیری خاص را برای رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب می‌کند. مراحل طراحی و پیاده‌سازی تجربه کاربری در آژانس خلاقیت همیار ما، مجموعه‌ای کامل از تجربه‌های چند سال گذشته است.

مسیری بهینه و منحصربه‌فرد که آغاز موفقیت شما در برندینگ نیز خواهد بود. مراحل طراحی تجربه کاربری در آژانس همیار ما به شرح زیر است:

01

جستجو و جمع‌آوری داده درباره کسب‌وکار

متخصصان ما به‌خوبی می‌دانند که هر برند، قصه‌ای متفاوت و خاص دارد. حقیقت این است که تجربه کاربری زمانی به نتیجه مطلوب دست پیدا می‌کند که متناسب با حوزه فعالیت هر مجموعه و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن باشد. به همین خاطر گام اول، مرحله آشنایی با برند شما است. در این مرحله نیازمندی‌های کسب‌وکار به‌خوبی شناسایی می‌شوند. این نیازمندی‌ها می‌توانند داده‌هایی کاربردی برای تحلیل سفر مشتریان در پلتفرم‌های شما باشند.

گام اول مانند پی‌ریزی برای ساختن یک بنای باشکوه است. مرحله‌ای که با وجود افراد متخصص همیار ما در زمینه برندینگ، تحقیقات بازار و طراحی نقطه مبهمی در آن باقی نخواهد ماند.

02

ارائه طرح ابتدایی

بعد از مرتب‌سازی داده‌ها و جلسات ایده‌پردازی منظم، ساختار اطلاعات به‌دست‌آمده توسط تیم ما بهینه‌سازی خواهند شد. این بهینه‌سازی شامل کنارگذاشتن ایده‌های دست‌وپاگیر و اولویت‌بندی ایده‌های درخشان است. تیم همیار ما در این مرحله که به آن تجسم داده‌ها نیز می‌گویند، نمونه‌های اولیه را طراحی می‌کنند. طراحی وایرفریم‌ها نمونه‌ای از تجسم داده‌ها هستند تا به بهترین شکل تجربه کاربری برند شما را طراحی و پیاده‌سازی کنیم.

03

ارزیابی و اعتبارسنجی

طرح ارائه شده در مرحله اولیه، در این گام توسط متخصصان ما مورد اعتبارسنجی و نتیجه‌یابی قرار می‌گیرد. هدف از این بررسی‌ها این است که طراحان به‌خوبی متوجه شوند تجربه کاربری موردنظر تا چه اندازه با عواطف کاربران ارتباط برقرار کرده و قابلیت استفاده و اجرا دارد.

ما یک شرکت طراحی تجربه کاربری نیستیم! ما تیم شما هستیم و هم قدم با شما برای جلب رضایت کاربران و دستیابی به بهترین نتیجه تلاش می‌کنیم. نتیجه‌ای که برای برند شما ارزش‌آفرین باشد و شما را به یک برند سرآمد در حوزه فعالیت خود تبدیل کند.

04

پیاده‌سازی و کنترل کیفیت طراحی

مرحله نهایی، مرحله برداشت از کاشته‌ها است. طراحان گرافیک و متخصصان UX ما اطلاعات بخش‌بندی شده را به جذابیت‌های بصری ساده و قابل‌درک تبدیل می‌کنند. این طراحی‌ها با ظاهر زیبا و برای گروه‌های کاربری مختلف با درنظرگرفتن نیازهای منحصربه‌فرد آن‌ها طراحی شده‌اند. طرح نهایی در این مرحله کنترل کیفیت شده و طراحان در همان ابتدا، ایرادات احتمالی را رفع خواهند کرد.

تمایز ما در طراحی تجربه کاربری، پشتیبانی خدمات، رفع موارد احتمالی و همراهی با شما حتی بعد از تحویل طرح است. با همیار ما در هیچ یک از مراحل طراحی UX تنها نخواهید بود.

همکاری با همیار ما؛ قدم‌زدن در شاهراه شکوفایی برند

دستیابی به یک نتیجه شگفت‌انگیز تنها زمانی ممکن است که قدم‌های خود را با اطمینان بردارید و طراحی مسیر بی‌نقص سفر مشتری را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

ما در این مسیر به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با کمک عناصر بصری جذاب و کاربری آسان و در دسترس امکانات، تجربه‌ای به‌یادماندنی برای مشتریان خود ایجاد کنند.

هدف ما این است که با شناخت دغدغه و نیاز کاربر شما و شخصی‌سازی پلتفرم‌ها بر اساس ویژگی مخاطبان، مسیری برای ایجاد وفاداری مشتریان به برند در طول زمان را هموار کنیم. به شما اطمینان می‌دهیم که طراحی استاندارد، جذاب و چشمگیر قدرتمندترین ابزار شما برای توسعه برند، پیشی گرفتن از رقبا، بهبود جذب مشتری و افزایش نرخ تبدیل شما خواهد بود.

علاوه بر نیروی متخصص، بهترین امکانات و ویژگی‌ها را برای جلب رضایت مشتریان خود فراهم کرده‌ایم. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

سرعت در طراحی

طراحی انحصاری برای برند

طراحی وایرفریم دقیق پیش از طراحی

برگزاری جلسات ایده یابی با بهترین متخصصان طراحی

قیمت مناسب باتوجه‌به کیفیت فوق‌العاده

پاسخگویی و مشتری‌مداری

ما با تیمی از حرفه‌ای‌های این حوزه در مسیر رشد برند در کنارتان هستیم

 

سفارش خدمات طراحی تجربه کاربری؛ همیار ما در تیم شما

ما عالی‌ترین مجموعه از ابزارها و تکنیک‌ها را برای طراحی تجربه کاربری برند شما انتخاب کرده‌ایم. بااین‌حال باور داریم که خارق‌العاده‌ترین ابزارهای طراحی بدون خلاقیت و تفکر طراحی، چندان کارآمد نخواهند بود. طراحی تجربه کاربری در مجموعه همیار ما، می‌تواند سکوی پرتاب برند شما باشد. تفاوتی ندارد که یک برند نوپا هستید یا به بازطراحی تجربه کاربری نیاز دارید.

برای شروع همکاری، منتظر شنیدن صدای شما هستیم. کافی است با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید و درخواست طراحی یا مشاوره تجربه کاربری برند خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی ما در همه مراحل از ثبت سفارش تا دریافت اطلاعات اولیه و تحویل طرح همراه شما خواهند بود.