خدمات طراحی و برندینگ

فرایند برندسازی و توجه به هویت برند کسب وکار، یک موضوع تازه و محدود به عصر امروز نیست. حقیقت این است که حتی ساده ترین کسب وکارها در قرن های گذشته برای جلب اعتماد مشتریان خود، برند خاص خود را داشتند. ابتدایی ترین حالت برندسازی برای کسب وکار، انتخاب نام و شرح یک هویت است. همان اسمی که خدمات و محصولات شما با آن شناخته می شود.
با گذشت زمان و ورود به عصر تکنولوژی، مفهوم برند به تدریج کامل شد و حالا برند یک تعریف گسترده با زیرمجموعه هایی مشخص و تا حد بسیار زیادی شفاف، دارد. تا آنجا که حتی این روزها رشته های دانشگاهی نیز برای تدریس مفهوم برندینگ در دانشگاه های معتبر ایجاد شده اند و هرساله علاقه مندان بسیاری سر کلاس های این دروس می نشینند. این موضوع نشان می دهد که در دنیای امروز، کسب وکارها بدون برند قدرتمند و هویت دقیق امکان ادامه فعالیت را ندارد و مشتریان نیز به این کسب وکارها اعتماد چندانی نخواهند داشت.
باتوجه به موارد گفته شده روشن است که دیگر نمی توان بدون دانش کافی و استراتژی های هدفمند، برای کسب وکار برندسازی کرد. به همین دلیل متخصصانی در این زمینه برای خلق یک هویت ماندگار به شما کمک خواهند کرد. ما در آژانس خلاقیت همیار ما، تیمی از حرفه ای ها در این حوزه را گرد هم آورده ایم.

برندینگ چه نقشی در کسب وکار شما دارد؟

What

برند شما مانند یک نام شناسنامه ای، ماندگار است و می تواند معرف کسب وکار شما باشد. برندینگ در حقیقت به مجموعه ای از فعالیت ها گفته می شود که در طول زمان به شناخته تر شدن شما کمک می کند.

تأثیر برندینگ در کسب وکار دو وجه مهم دارد:

از نظر اقتصادی، برند یک شرکت می تواند مهم ترین عامل برای افزایش منحنی تقاضای محصولات و خدمات شما باشد. به این معنی که مشتریان بعد از آشنایی با برند شما و اعتماد به آن، به طور ناخودآگاه از شما بیشتر خرید می کنند. این مشتریان حتی گاهی حاضر به پرداخت قیمت های بالاتری برای به دست آوردن محصولات و خدمات شما هستند. 
برای مثال، به طورکلی تقاضا برای خرید خودروهای برقی چندان زیاد نیست اما خودروهای برقی تسلا تقاضای بسیاری در بازار دارند. تسلا با نام خود تمایزی ایجاد کرده که مخاطب بی شک به سراغش می رود.
به نظر می رسد محصولاتی با برندهای موفق، از بازار عمومی خود جدا شده و بازار انحصاری خود را تشکیل می دهند.
علاوه بر جنبه اقتصادی، برندینگ را می توان یک بنیان محکم برای اعتبار کسب وکار دانست. یک برند بر رفتارهای آینده مشتریان تأثیرگذار است. به عبارت دیگر یک برند قدرتمند می تواند بر تمایل افراد و سازمان ها برای مشارکت و بسیاری اقدامات مطلوب دیگر تأثیر بگذارد. 
مردم نیز تمایل بیشتری برای ارتباط با سازمان های مشهور دارند و اخبار آن ها را به شکلی جدی تر دنبال می کنند.
فراموش نکنید که برندها با سیستم ارزش مخاطبان تعامل دارند و می توانند بر تصمیمات آنان تأثیرگذار باشند.

آژانس خلاقیت همیار ما چگونه به برندینگ شما کمک می کند؟

برندسازی و طراحی هویت بصری برای برند یکی از اولین قدم ها برای ورود به دنیای بازاریابی است. ما در آژانس خلاقیت همیار ما بخش زیادی از تمرکز کار را بر این بخش قرار داده ایم. به همین منظور تیمی از متخصصان برای ایجاد هویت برند شما در مجموعه گردآمده است. این تیم خدمات طراحی و برندینگ زیر را متناسب با نیاز شما ارائه می کنند:

برندینگ، مدیریت و استراتژی برند

همه کسب وکارها در تلاش هستند تا مشتریانی وفادار به دست آورند و از این مسیر به درآمد و سود بیشتری نیز دست پیدا کنند. مشتریان شما تنها زمانی به کسب وکارتان وفادار می شوند که هویتی روشن و جذاب، مسیری ساده و خدماتی باارزش داشته باشید. 
حقیقت این است که بدون داشتن مدیریت برند و ایجاد استراتژی دقیق و مشخص نمی توانید اهداف و چشم اندازهای آینده را نیز به درستی پیش ببرید. به عبارت دیگر بدون هویت بصری خاص و استراتژی برند، تعریف اهداف کسب وکار و حتی برنامه های درآمدی نیز معنای دقیق و منحصربه فردی نخواهند داشت. 
اولین و بزرگ ترین مسیری که می توانیم در آن با شما و کسب وکارتان هم قدم باشیم، مرحله مدیریت و استراتژی برند است. در این مرحله با کمک متخصصان حوزه های مختلفی مانند برندینگ، هویت بصری، بازاریابی و امور مشتریان چشم اندازهای کلی کسب وکار را بررسی می کنیم. 
ما می دانیم که این مرحله مانند گذاشتن اولین خشت برای ساخت یک قصر رؤیایی است؛ بنابراین اطلاعاتی کامل را جمع آوری می کنیم. در قدم بعد اهداف و چشم اندازهای سودده و اساسی برای برند تعیین می شود. اهدافی که علاوه بر قرارگرفتن در چارچوب کسب وکار، قابل دستیابی و البته ارزشمند باشند.
خدمات برندینگ، مدیریت و استراتژی برند یک مسیر شفاف و یک سند هویتی قدرتمند است. شما می توانید با کمک این سند، همه ابعاد کسب وکار خود را به درستی بشناسید و از این طریق با مشتریان و مخاطبان خود تعامل بهتری برقرار کنید.

 
اطلاعات بیشتر

طراحی رابط کاربری

سایت کسب وکار شما یک مسیر آسان و در دسترس برای برقراری ارتباط با مشتریان است. بااین حال چرا همه سایت ها محبوب نیستند و حتی می توانند باعث ازدست رفتن مشتریان شوند؟
حقیقت این است که برای هر پلتفرم یک زبان خاص وجود دارد. زبانی که بتواند مفهوم را به درستی به مخاطب منتقل کند و مسیری ساده را پیش روی او بگذارد. طراحی رابط کاربری که اصطلاحاً به آن UI نیز می گویند همان زبان رابط سایت شما با مشتریان است. 
به عبارت دیگر در خدمات طراحی رابط کاربری وظیفه طراح، ایجاد مسیرها و رابط هایی است که مسیر مشتریان را برای دستیابی سریع و استفاده از محصول یا خدمات ساده تر کند.
یک طراح رابط کاربری باید علاوه بر دانش کامل بصری، برندینگ را بشناسد و به مفاهیم بازاریابی نیز آگاه باشد. متخصصان ما علاوه بر این ویژگی، خلاقیت و دقت به جزئیات را در مسیر طراحی به کار می گیرند و با تیم شما در همه مراحل همراه هستند.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن
طراحی تجربه کاربری سایت و اپلیکیشن

طراحی تجربه کاربری

تجربه کاربری از مفاهیمی است که در سال های گذشته پررنگ تر شده و حالا یکی از اصلی ترین عوامل در موفقیت یک سایت و ایجاد مشتریان وفادار به حساب می آید.
دون نورمن پژوهشگر آمریکایی که اولین بار درباره طراحی تجربه کاربری صحبت کرد، درباره این مفهوم می گوید: «هیچ محصولی یک جزیره نیست و هر محصول نیاز به پرورش ایده و طراحی مسیرهای جذاب دارد.»
تیم طراحی آژانس خلاقیت همیار هم قدم با شماست تا جزیره محصول یا خدمت شما را با کمک جذابیت های بصری و استفاده از تجربیات مشتریان گسترش دهد.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

طراحی لوگو

لوگو بعد از نام برند، اولین قدمی است که همه کسب وکارها به فکر طراحی آن هستند. یک لوگوی جذاب و انحصاری به شما کمک می کند تا در ذهن مخاطب خود ماندگار شوید و در حقیقت مانند یک عکس شناسنامه ای عمل می کند.
این مرحله همان نقطه ای است که هرگز نباید آسان از آن گذر کنید. چراکه همیشه بهترین ایده ها اولین ایده ها نیستند و هر ایده بصری می تواند با گسترش و بسط به یک لوگوی ماندگار تبدیل شود.
طراحان مجموعه آژانس خلاقیت همیار ما در این مرحله همراه شما هستند. کافی است پیشینه برند و انتظارات خود را با آن ها در میان بگذارید و سپس طراحی یک لوگوی ماندگار را به خلاقیت و هنر طراحان ما بسپارید.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
طراحی لوگو حرفه ای
طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری

سند هویت بصری یک سند معتبر و کاربردی است که در همه مراحل برندسازی به آن نیاز دارید. ما در آژانس خلاقیت همیار ما باتوجه به اهمیت این سند، بهترین ایده ها را برای برند شما پیشنهاد خواهیم کرد. 
سند هویتی تدوین شده توسط تیم ما بر اساس معیارهای استاندارد بصری، اهمیت به مشتری و مفاهیم بازاریابی است. این سند سال ها یک مرجع کامل برای شما خواهد بود و می توانید در همه مراحل از تعیین اهداف تا برگزاری نمایشگاه و ایونت ها به اطلاعات آن مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

خدمات برندینگ چه مراحلی را طی می کنند؟

همه خدمات معرفی شده در حوزه برندینگ در حقیقت زنجیره هایی به هم پیوسته هستند که در کنار هم کسب وکار شما را به یک برند شگفت انگیز تبدیل می کنند. به همین دلیل عبور از هر مرحله به دقت، ظرافت و دانش علمی و عملی نیاز دارد. ما در تیم آژانس خلاقیت همیار ما به شما در عبور از این مراحل با بالاترین کیفیت کمک خواهیم کرد. 
مهم ترین رسالت ما این است که بعد از ثبت سفارش خدمات برندینگ، با همراهی تیم شما به بالاترین استاندارد ممکن دست یابیم. در این مسیر و بعد از انتخاب خدمات توسط شما، مراحل زیر در تیم ما اجرا خواهند شد:

01

برگزاری جلسات برای آشنایی کامل با برند و کسب وکار

02

تحقیق در بازار موردنظر و جمع آوری اطلاعات درباره سلیقه مشتریان

03

تحلیل رقبا و بررسی برندینگ و هویت بصری آنان

04

تدوین استراتژی

05

برنامه ریزی برای مسیر و طراحی

06

پشتیبانی از خدمات

مزیت‌های خدمات برندینگ آژانس خلاقیت همیار ما

ما معتقدیم که قرارداد میان ما و شما، یک قرارداد تعاملی است. به همین دلیل است که خدمات برندینگ را با بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه می‌دهیم. سفارش خدمات طراحی، مدیریت و استراتژی برند در همیار ما مزیت‌های زیر را در بر دارد:

تدوین سند

تدوین سندی جامع برای استفاده در همه بخش‌های سازمان

یکپارچه سازی

یکپارچه‌سازی هویت بصری

پیاده سازی استراتژی

پیاده‌سازی استراتژی باهدف افزایش مشتریان وفادار

طراحی انحصاری

طراحی انحصاری با بالاترین استانداردهای بصری

ایجاد اعتبار

ایجاد اعتبار با کمک سند هویت بصری

اینجا نقطه آغاز همکاری ما با شما است.

 

نحوه سفارش خدمات برندینگ

برای یک شروع موفقیت‌آمیز، باید یک مسیر حرفه‌ای را انتخاب کنید. حقیقت این است که برندسازی بدون مدیریت و استراتژی برند و طراحی هویت بصری ماندگار، شانس چندانی در این دنیای پرمحتوا و متنوع ندارد. ممکن است حضور شما تنها یک نویز باشد در جهان پرسروصدای مارکتینگ و به هیچ درآمدی نرسید. ما در مسیر شهرت و ماندگاری برند شما همراهتان هستیم. برای سفارش خدمات طراحی و برندینگ کافی است با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی در انتظار شنیدن صدای شما هستند. با کمک مشاوران حرفه‌ای راه برندینگ را شروع می‌کنید و در تک‌تک لحظات تا رسیدن به نتیجه مطلوب کنارتان هستیم.