سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟

سئو و بهینه سازی سایت Search Engine Optimization یعنی تکنیک ها و تاکتیک هایی که برای”جایگاه گرفتن مناسب در گوگل” باید انجام بدهید. که این جایگاه مناسب گرفتن یکی از رایج ترین و پرهوادار ترین جمله در بین طراحان سایت و جامعه وب می باشد. اینکه سایت شما بتواند در دنیای وب و جستجوی کاربرانتان در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد نقطه قوتی در رقابت با رقبای شما در دنیای دیجیتال محسوب می شود.

سئو و بهینه سازی سایت به این آسانی که از آن یاد میشود نیست و به راحتی به وجود نمی آید . برای یادگیری و پیاده سازی اصول سئو مستلزم این هستیم که یاد بگیریم ، تجربه کسب کنیم و با بالا بردن توان مهندسی و صبر خود جایگاه بهتری را از آن خود کنیم. به طور کلی سئو دارای هر دو تا عنصر فنی و خلاقیت برای بهتر کردن رتبه بندی سایت ، ترافیک بالا و افزایش آگاهی در موتور های جستجو می باشد.

هر چه رتبه سایت شما بالاتر باشد ، بازدید کننده بیشتری میگیرید و میتوانید با رعایت اصول و قواعد دیجیتال مارکتینگ در وب سایت خود بازدید کنند گان خود را به مشتری هایی وفادار تبدیل کنید.

سئو و بهینه سازی سایت

طبق آمار حدود 75% ما ایرانی ها فقط بر روی لینک سایت های که در صفحه اول جستجوی مان هستند کلیک میکنیم، این آمار ممکن است شگفتی شما را بر انگیخته باشد ولی اگر درست آن را انجام دهید میتوانید به طرز شگفت آوری هزینه های خود را کاهش دهید. خوشبختانه کسب جایگاه اول در گوگل دست نیافتنی نیست و با رعایت یک سری از تاکتیک ها و تکنیک ها؛ و همچنین آشنایی با سیاست های گوگل و الگوریتم های آن که دائما در حال تغییر هستند میتوانید موفقیت خود را در این زمینه تضمین کنید.

دنیای سئو بسیار پیچیده و مشکل است ، اما بسیاری از افراد می توانند به راحتی اصول اولیه آن را یاد بگیرند. حتی اطلاعات کمی می تواند تغییرات زیادی در سایت و کسب و کار دیجیتال شما ایجاد کند. اگر می خواهید سئو را یاد بگیرید ما همیشه در همیار ما مقالات جدید و بروز را در مورد بخش های مختلف بهینه سازی وب سایت به صورت رایگان قرار میدهیم که می توانید استفاده خوبی از آن ها ببرید. با استفاده از این مقالات شما می توانید اصول هایی در مورد سئو یاد بگیرید و روی سایت تان به کار ببرید البته بستگی به علاقه و شور و اشتیاق شما دارد. همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما از متخصصین همیار ما کمک بگیرید و سایت خود را به صورت علمی و تخصصی برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید.

نا گفته نماند در این زمینه همیشه باید به روز باشید تا موفقیت شما تضمین شود. این را هم بدانید که امروزه گوگل از سایر موتور های جستجو پیشی گرفته است ، لذا بیشتر سئو و یا بهینه سازی سایت بر روی موتور جستجوی گوگل انجام می شود.

 

عواملی موثر کسب جایگاه در گوگل

در قسمت های قبل عبارت ” تکنیک ها و تاکتیک های ” سئو را گفتیم که نشان دهنده اهمیت بالای این موضوع است. تکنیک هایی که تسلط بر آن ها نیازمند مطالعه زیاد ، بررسی اخبار گوگل و سیاست های آن ، تجربه و دانش فنی در این حوزه می باشد. ما در اینجا قصد داریم برخی از عواملی که به شما در کسب جایگاه مناسب در گوگل کمک خواهد کرد را نام ببریم:

  • انتخاب کلمه کلیدی مناسب
  • شناخت ساختار سایت
  • راهبرد ها یا استراتژی ها در بازاریابی اینترنتی
  • لینک سازی درست

رتبه بندی در بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی همیار ما

ما در همیار ما با تیم مجرب ، متخصص و با تجربه ای که داریم در زمینه سئو به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید جایگاه مطلوبی را از آن خود کنید و راهکارهای مناسبی را پیشنهاد میکنیم که بتوانید همواره رو به پیشرفت باشید. سئو فرآیندی وقت گیر و نیاز به تخصص ویژه ای دارد که پول سازی بلند مدتی را هم به همراه خودش می آورد. سئو سایت مسیری پیچیده با سیاست های خاص هست. ما همیشه با شما عزیزان خواهیم بود تا گام های موثری در این حوزه بردارید و بتوانید با استراتژی های درست قدم های بزرگی برای سئو و بهینه سازی سایت خود بردارید.

1: مشاوره سئو سایت

باعث افتخار ماست که تجربیات تیم سئو خود را برای کمک به شما استفاده کنیم و از آن بهره ببرید. مشاوران ما با تخصص و دانش فنی که در زمینه سئو در طول پروژه های موفق خود کسب کرده اند، می توانند سئو سایت شما را بررسی کرده و اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار شما قرار بدهند ، که با این اطلاعات به راحتی هر چه تمام میتوانید از پیچیدگی های بهینه سازی سایت عبور کنید و راه را برای کار های فوق العاده خود و کسب جایگاه های مناسب روی کلمات کلیدی هدفمند هموار سازید.

2: سئو داخلی سایت

در بخش فنی طراحی سایت همیار ما نیرو های متخصص کد نویسی های موثر در سئو سایت شما را بررسی کرده و آن ها را مطابق با استانداردهای وب بهینه سازی خواهند کرد.

3: سئو خارجی سایت

تیم ما بر روی فاکتور های خارج از سایت شما هم تمرکز کرده تا منجر به بهبود جایگاه مناسب سایت تان شود. لینک سازی ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، و… راهکارهایی هستند که در سئو خارجی دخیل اند.

4: تولید محتوای با کیفیت

این روز ها تولید محتوای با کیفیت در نظر موتور های جستجو برای جایگاه گرفتن امری حیاتی شده است. انتخاب درست کلید واژه ، آشنایی با قواعد نگارش نویسی ، تسلط کار با تصاویر ، ویدیو و صوت ، تولید محتوای با کیفیت و مخاطب پسند و… در کنار همدیگر به تولید یک محتوای استاندارد کمک خواهد کرد.

5: پشتیبانی سئو سایت

از آنجا سئو یک کار طولانی و همیشگی است ؛ و باید همیشه حرکتی رو به جلو داشت تا از سایر رقبا عقب نیافتیم ، تیم سئو آژانس خلاقیت همیار ما اصولی را که بر پایه ی مشتری مداری است ارائه می کند و تا آن نقطه پیشرفت و نوک قلعه کوه با شما خواهد بود.

6: برگزاری دوره های آموزشی سئو

آکادمی سئو آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما کارگاه های تخصصی و دوره های آموزشی را برگزار می کند که با استقبال بی نظیری از مخاطبان و رضایت کامل دوره ها همراه است. برای آگاهی از دوره ها می توانید در خبرنامه ما عضو شوید.

مراحل سئو در همیار ما

بررسی کلید واژه ها و میزان رقابت پذیری آن ها

نخستین گام و مهمترین قدم در سئو بررسی کلید واژه ها و میزان رقابت پذیری آن ها ست ؛ یعنی اینکه با چه کلمات و عباراتی در نتایج جستجو گوگل رتبه بگیرید و از چه کلمات و کلید واژه هایی استفاده کنید تا بازدیدکننده بیشتری به سوی شما سرازیر شود. آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما طی مراحل تخصصی و دانش فنی بهترین کلماتی را که برای شما می تواند منجر به کسب جایگاه مناسب در گوگل شود را انتخاب می کند تا شما عزیزان بتوانید بدون دغدغه در کسب و کارتان موفق شوید.

تجزیه و تحلیل رقبا

وقتی ما عملکرد رقبا را تجزیه و تحلیل کنیم این به خودی خود باعث می شود که ما نقاط ضعف و قوت رقبای مان را بشناسیم و از استفاده کردن نقاط ضعف آن ها دوری کنیم و برای پیشرفت خود از نقاط قوت آن ها بهترین بهره را ببریم، این امر به مرور زمان باعث می شود سئو ما بی نقص ، منسجم ، پایدار و… باشد.

تجزیه و تحلیل ساختار داخلی سایت

استاندار ها و تکنیک های خاصی برای پایه گذاری و ساختار بندی یک سایت وجود دارد تا موتور های جستجو آن را تایید کنند و برای سئو در کسب جایگاه مناسب گوگل بهینه شود. همیار ما در این بخش به تجزیه و تحلیل ساختار سایت شما پرداخته و آن را به یک فرم رضایت بخش از نظر گوگل تبدیل خواهد کرد.

تهیه گزارش های دوره ای

آژانس ما در بین عملیات پروژه بهینه سازی، گزارش های نموداری و متنی ارائه می کند تا به طور کامل در جریان روند سئو خود باشید.

امیدواریم بتوانیم به شما در مسیر پیشرفت سئو سایت تان هم یار تان باشیم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (3 رای)