خدمات سئو 

نمایش صفحه اصلی سایت و صفحاتی با بازدهی بالا در موتور جستجوی گوگل، یکی از اهداف اصلی کسب وکارها در دنیای امروز است. تفاوتی ندارد که یک فروشگاه آنلاین هستید یا شرکت خدماتی دارید. در هر صورت بخش زیادی از مخاطبان شما تنها و تنها از مسیر جستجو در وب به شما دسترسی پیدا خواهند کرد. 

بااین حال چگونه می توان در مسیر نمایش کسب وکار به مخاطبان در میان جستجوها موفق بود؟ پاسخ عبارت ساده ای به نام سئوی سایت است. عبارتی که اگرچه از دو کلمه بدون پیچیدگی ساخته شده اما مسیری پر فراز و نشیب دارد. بااین حال گذر از این مسیر به کمک تخصص و دانش، می تواند برگ برنده شما در دنیای کسب وکارها باشد. خدمات سئوی سایت از بخش ها و جزییات بسیاری تشکیل شده است. این خدمات تنها با کمک نیروی متخصص در این زمینه ثمربخش خواهند بود. بنابراین بهتر است در ابتدای مسیر از افراد و تیم هایی کمک بگیرید که می توانند تضمین کیفیت و همراهی در مسیر را به شما بدهند. 

بهترین زمان برای سئو؛ آماده باش پیش از شلیک شروع

یکی از اشتباهات رایج در برندینگ و بازاریابی، اولویت نداشتن سئو برای کسب وکارها است. اغلب افراد عقیده دارند که ورود به موتور جستجوی گوگل و بهینه سازی سایت می تواند مفید و اثربخش باشد، اما اولویت کسب وکار نیست. این تفکر یک زنگ خطر است و باعث می شود زمان طلایی را از دست بدهید.

اگر شما نیز این عقیده را دارید با این حقیقت آشنا شوید:

با توجه به تحقیقات صورت گرفته در انتهای سال 2020، آمار کاربران اینترنت در سطح دنیا به عددی بالاتر از 60 درصد کل جمعیت دنیا رسیده است. آماری که بدون شک در ماه های گذشته نیز افزایش داشته و به زودی افرادی که برای جستجوی نیازهای خود به گوگل مراجعه نمی کنند به اقلیت آمار تبدیل خواهند شد. 

از طرف دیگر تحقیقات بازاریابی نشان می دهد که در سال های اخیر بیش از نیمی از کاربران، پاسخ خود را از صفحه ابتدایی گوگل و نتایج اول ارائه شده دریافت کرده اند. یعنی برای جلب رضایت کاربر حضور در صفحه دوم گوگل نیز کافی نخواهد بود.

حقیقت این است که حضور در نتایج برتر گوگل می تواند تحولی شگفت انگیز و باورنکردنی برای کسب وکار شما باشد. همچنین باید به یاد داشته باشید که مسیر سئو، مسیری طولانی و پرپیچ و خم و البته زمان بر است. بنابراین هرچه زودتر در جاده سئو قدم بگذارید، سریع تر به مقصد دلخواه خواهید رسید. تعلل در ورود به دنیای بهینه سازی سایت باعث می شود تا از رقبای هوشیار خود در این مسیر عقب بمانید. این درست مانند کاشت نهالی است که می توانید آن را به درختی تنومند و پر ثمر بدل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که هم زمان با چیدن آجرهای اولیه برند خود، به فکر سئو سایت و ورود به میدان رقابت گوگل نیز باشید. تدوین استراتژی سئو و اجرای آن فرآیندی کاملا تخصصی و باحساسیت بالا است. بنابراین هرگز این مرحله را دست کم نگیرید و از متخصصان این حوزه برای ایجاد یک مسیر حرفه ای کمک بخواهید. 

ما در آژانس خلاقیت همیار ما راهنمای شما در این مسیر هستیم.

کامل ترین خدمات سئو؛ همیار موفقیت شما هستیم

بسته های خدمات سئو با توجه به نیاز کسب وکار، بودجه، ظرفیت برند و امکانات موجود شما طراحی می شوند. بااین حال بعد از روشن شدن اهداف کسب وکار، مسیری پیشنهادی توسط کارشناسان و متخصصان سئو تیم خلاقیت همیار ما به شما ارائه خواهد شد. این خدمات به صورت کلی شامل موارد زیر هستند:

 

تدوین استراتژی سئو؛ راهنمای مسیر درخشش

رسیدن به مقصد بدون آگاهی از مسیر غیرممکن نیست، اما غیراصولی است. بدون اینکه بدانید چه مسیری پیش رو دارید و از اتفاقات احتمالی در راه باخبر باشید، نمی توانید با کیفیت بالا و در زمان دلخواه به مقصد برسید. 

استراتژی سئو همان نقشه کامل از مسیر موفقیت شما در کسب رتبه است. این استراتژی برای تبدیل شدن به یک سند ارزشمند باید ویژگی های مشخصی داشته باشد. آگاهی از این ویژگی ها و اجرای آن ها تنها از متخصصان باتجربه و حرفه ای سئو برمی آید. 

متخصص سئو باید هنگام تدوین استراتژی از مواردی مانند الگوریتم های گوگل، جزییات برند و کسب وکار و استانداردهای روز سئو آگاهی داشته باشد. بااین حال یکی از ویژگی هایی که سند استراتژی سئو را به یک سند کارآمد تبدیل می کند، خلاقیت، هوش، تیزبینی و تجربه متخصص سئو در اجرای فرآیندهای بهینه سازی است.

ما در آژانس خلاقیت همیار ما باور داریم که استراتژی سئو می تواند کامل ترین راهنما برای کسب جایگاه در گوگل باشد. متخصصان ما برای تدوین این سند زمان و خلاقیت بسیاری صرف می کنند تا نردبانی امن و مستحکم برای موفقیت سایت شما بسازند.

 
اطلاعات بیشتر
تدوین استراتژی حرفه ای سئو
مشاوره حرفه ای سئو سایت

مشاوره سئو؛ یک همراه همیشگی برای کسب جایگاه

مهم ترین راز موفقیت، وجود یک راهنمای همدل و متخصص به ویژه در کسب و کار است. یکی از خدمات کاربردی و ارزشمند در آژانس خلاقیت همیار ما، ارائه مشاوره سئو به برندها و کسب وکارها است. مشاوران سئو در تیم ما، راهنمایانی با دانش فوق العاده، دلسوز و همراه هستند. 

باور ما این است یک مشاوره صحیح، هدفمند و جزیی می تواند فانوسی برای عبور از تاریکی برای شما باشد. بنابراین در این مسیر بهترین ها را گرد هم آورده ایم تا همیار شما برای پاسخ به ابهامات و پرسش ها باشند. 

خدمات مشاوره سئو با توجه به درخواست مشتریان و براساس نیاز آنان برنامه ریزی می شود تا بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان به دست آورید. 

 
اطلاعات بیشتر

لینک سازی؛ ایجاد شاهراهی برای شهرت

لینک سازی همچون جریان خون در بدن، سایت شما را زنده خواهد کرد. تنها کافی است مسیرهای درست را بشناسید و بهترین انتخاب ها را با توجه به نیاز برند داشته باشید. متخصصان سئو در آژانس خلاقیت همیار ما، پیش از ارائه استراتژی لینک سازی، بهترین مسیرهای لینک سازی و کلمات هدف را بررسی می کنند.

حقیقت این است که سئو یک فرآیند پر از جزییات تاثیرگذار است و ما به همه این جزییات توجه می کنیم.

 
اطلاعات بیشتر
لینکسازی سئو
بازاریابی محتوایی برای سئو سایت

بازاریابی محتوا؛ چرخ دنده سئوی موفق

یکی از خدمات اصلی زیر مجموعه سئو، بازاریابی محتوایی است. خدمات بازاریابی محتوایی به صورت جداگانه و همراه با پکیج خدمات سئو قابل سفارش هستند. این دو نمونه از خدمت، دو بال برای به پرواز درآمدن کسب وکار شما خواهند بود. کافی است به متخصصان ما در مجموعه خلاقیت همیار ما اعتماد کنید تا به چشم انداز دلخواه از برند دست پیدا کنید.

 
اطلاعات بیشتر

سئو تکنیکال؛ در مسیر بهبود سرعت سایت

بهبود کدها و پس زمینه سایت می تواند به صورت مستقیم بر سئو سایت تاثیرگذار باشد. کارشناسان سئو در مجموعه همیار ما می توانند نقاط ضعف در این بخش را به خوبی شناسایی و برای بهبود آنها بی نقص ترین برنامه ریزی را انجام دهند.

بنابراین انتخاب خدمات سئو تکنیکال نیز از پیشنهادات ما به شما برای افزایش سرعت و بهبود رتبه است.

 
اطلاعات بیشتر
سئو تکنیکال و فنی سایت، استراکچر دیتا و تگ های معنایی
گزارش دهی وضعیت سئو سایت

گزارش دهی سئو؛ شفافیت اعتبار ما است.

استراتژی سئو بخش های متفاوتی دارد و هر بخش به تنهایی نیز می تواند در روند رشد یا افت رتبه های شما موثر باشند. یک متخصص سئو حرفه ای و مسئولیت پذیر، نحوه صحیح گزارش دهی به کارفرما را می شناسد و در ارائه اطلاعات حرفه ای عمل می کند. 

تیم سئو در آژانس دیجیتال همیار ما باور دارد که یک همکاری موفق و ماندگار تنها با روشنی و صراحت ممکن است. بنابراین به صورت دوره ای گزارشاتی دقیق، کاربری و شفاف از روند فعالیت و نتایج به دست آمده در قالبی حرفه ای به شما ارائه خواهد شد. این گزارش ها می توانند مسیر را برای دستیابی به رتبه برتر ساده تر و دید شما را به فرآیند سئو سایت دقیق تر کنند.

 
اطلاعات بیشتر

برتری های ما؛ تجربه شگفت انگیز از خدمات سئو

کیفیت خدمات و مسئولیت پذیری تیم متخصص همیار ما بزرگ ترین برتری در میدان رقابت سئو است. بااین حال برای جلب رضایت شما و ماندگاری اعتبار خود، موارد زیر را در خط مقدم باورهای خود قرارداده ایم:

  • ارائه استراتژی سئو مختص برند شما

  • تحلیل دقیق کلمات کلیدی و ارائه سند کاربردی از آن ها

  • نظارت و پایش روزانه تغییرات سایت

  • برگزاری جلسات هدفمند با تیم شما

  • ارائه گزارشات دقیق دوره ای

  • پایبندی به زمان و تعهدات قرارداد سئو

  • آنالیز دقیق رقبا و شناسایی نقاط ضعف و قوت آنان

  • ارائه ایده ها و پیشنهادات متنوع برای بهبود رتبه در مسیر همکاری

  • قیمت مناسب با توجه به کیفیت خدمات

  • استفاده از متخصصان مجرب و باسابقه

نقطه آغاز همکاری، پایان ماجرا نیست!

 

نقطه شروع همکاری؛ سفارش خدمات سئو به همیار ما

همانطور که گفتیم مسیر ورود به رتبه های برتر گوگل مسیری طولانی است. بااین حال ما در کنار شما هستیم تا از این مسیر لذت ببرید و در کوتاه ترین زمان ممکن یا عالی ترین برنامه ریزی به مقصد و چشم انداز درخشان خود دست پیدا کنید. برای شروع این همکاری پرثمر و جذاب کافی است با شماره 05138554872 تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی میزبان صدای گرم شما خواهند بود.