خدمات دیجیتال مارکتینگ

این روزها دیگر دیجیتال مارکتینگ، مفهومی ناآشنا به‌ویژه برای کسب‌وکارهای آنلاین نیست. تا چند سال گذشته عبارت خدمات دیجیتال مارکتینگ مفهومی دقیق نداشت. به همین دلیل بود که اغلب کسب‌وکارها، وجود آن را برای خلق یک برند پرآوازه چندان ضروری نمی‌دانستند. این روزها با بزرگ‌شدن دنیای دیجیتال و فناوری، تخصص‌ها سازمان‌یافته‌تر شدند و بازاریابی دیجیتال نیز سرو شکلی تازه و منسجم به خود گرفت. حالا دیگر می‌توان گفت که هیچ برندی بدون دیجیتال مارکتینگ، شانسی برای موفقیت در این دنیای پر از رقابت نخواهد داشت.

ما در آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما با درک این نیاز، با ارائه کامل‌ترین و تخصصی‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ شما را برای دستیابی به اهداف برندتان همراهی می‌کنیم.

چرا به دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

?Why

بازاریابی در جهان امروز یکی از دشوارترین و درعین‌حال ساده‌ترین فرایندها است. ساده بودن آن به این دلیل است که این روزها دیگر انواع ابزارهای پیشرفته و پلتفرم‌های کاربردی برای اجرای کامل استراتژی‌ها در اختیار شما قرار دارد.

از طرف دیگر دشواری آن به این خاطر است که امروزه با یک جستجوی ساده و سریع، می‌توان همه محصولات و خدمات موردنیاز را به‌راحتی در دنیای دیجیتال پیدا کرد. رقبای شما در همین میدان رقابت هستند و ازآنجایی‌که تعداد این رقبا کم نیست، به یک برنامه بازاریابی دقیق و حرفه‌ای نیاز دارید.

دیجیتال مارکتینگ مانند یک فانوس دریایی در طوفان ناجی شما خواهد بود. فانوسی که به شما کمک می‌کند تا با استراتژی‌های دقیق، در بحرانی‌ترین شرایط نیز مسیر درست را برای رسیدن به مقصدی درست انتخاب کنید.

بااین‌وجود یک راز بزرگ برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ وجود دارد: اگر به چشم‌اندازی بزرگ فکر می‌کنید، کار را به کاردان بسپارید! دیجیتال مارکترهای حرفه‌ای و متخصص می‌توانند شما را به‌سلامت از طوفان عبور دهند و به شما کمک کنند تا به نامی معتبر در دنیای دیجیتال تبدیل شوید.

اجرای حرفه‌ای مسیر دیجیتال مارکتینگ، می‌تواند یک آغاز برای تحول برند شما در دنیایی بی‌انتها و نامحدود باشد!

مسیری که باید برویم، تا بمانیم!

بسیاری از کسب‌وکارهایی که تا امروز به‌صورت سنتی در حال فعالیت بودند، تصور می‌کنند که دیجیتال مارکتینگ نمی‌تواند روی فروش و افزایش مشتری هایشان تاثیری داشته باشد. برای درک اهمیت دیجیتال مارکتینگ کافی است نگاهی به تاریخچه و سیر تحول دنیای دیجیتال بیندازید.

آمارها نشان می‌دهند که در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰، برندهای مطرح دنیا ۶۴ درصد از بودجه خود را صرف تبلیغات در دنیای دیجیتال کرده‌اند. این عدد نشان می‌دهد کسب‌وکارهایی که تا چند سال آینده فعالیت بازاریابی دیجیتال را آغاز نکرده باشند، شانس زیادی برای ماندگاری و حضور در سبد خرید مشتریان نخواهند داشت.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما، مجموعه کاملی از خدمات بازاریابی آنلاین را در برمی‌گیرد. تفاوتی ندارد که برند شما یک کسب‌وکار نوپا است یا بعد از سال‌ها جای خالی بازاریابی دیجیتال را احساس کرده‌اید. ما در مسیر رشد همراه شماییم. 

خدمات دیجیتال مارکتینگ همیار ما شامل چه مواردی هستند؟

بازاریابی دیجیتال یک بازه گسترده از خدمات را تشکیل می‌دهد. خدماتی که هرکدام نیاز به یک تخصص ویژه دارند. اگرچه هر بخش از دیجیتال مارکتینگ دنیایی از اطلاعات و فرایندها را تشکیل می‌دهد اما همه این خدمات در نهایت مانند زنجیره‌های به‌هم‌پیوسته هستند.

ما باتوجه‌به اهمیت این زنجیره، در تلاش هستیم تا با کنار هم آوردن متخصص‌ها در حوزه بازاریابی دیجیتال، کامل‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را به مشتریان و برندهای مختلف عرضه کنیم. این خدمات در کنار یکدیگر می‌توانند بنیانی قدرتمند در دنیای دیجیتال برای برند شما بسازند.

خدمات بازاریابی دیجیتال همیار ما لیست زیر را در بر می‌گیرند:

 

خدمات استراتژی محتوا

اگر قصد دارید کسب‌وکارتان را در دنیای دیجیتال باقدرت و چشم‌اندازی دقیق آغاز کنید، تدوین استراتژی محتوا یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط تیم ما به شما است. ما معتقدیم که محتوای به‌کاررفته در پلتفرم‌های مختلف، می‌تواند نشان‌دهنده بخش مهمی از شخصیت برند شما باشد؛ بنابراین ارائه استراتژی محتوای تخصصی و هم‌سو با برند شما را از مهم‌ترین قدم‌های خود در این مسیر می‌دانیم. 
استراتژیست‌های حرفه‌ای ما باتوجه‌به برند شما و با به‌کارگیری نتایج دقیق‌ترین تحلیل‌ها از رقبا، یک سند استراتژی کامل، کاربردی و قابل‌اجرا در اختیارتان می‌گذارند. تضمین ما به برندها این است که استراتژی محتوایی، یک نقشه راه کامل برای ایجاد بستری تعاملی با مشتریانتان باشد.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
خدمات طراحی استراتژی محتوا
خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

خدمات سئو سایت

برای اینکه سایتی پربازدید داشته باشید و بتوانید کلیک‌های بیشتری از گوگل را از آن خود کنید، به خدمات سئو سایت نیاز دارید. سئو در حقیقت بخش مهم و جدانشدنی خدمات دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌رود.

حقیقت این است که هرچه محتواهای کاربردی و استاندارد داشته باشید، بدون کمک مشاور سئو نمی‌توانید دامنه مخاطبان و کاربران سایت را افزایش دهید. تکنیک‌های سئو می‌توانند یک موتور محرک برای دیده‌شدن برند شما در میدان رقابت گوگل باشند.

آنچه در این بخش از خدمات دیجیتال مارکتینگ همیار ما به شما ارائه می‌شود، یک استراتژی سئو دقیق و هم‌سو با برند شما است. متخصصان سئو در همیار ما، قبل از هر چیز نیازهای سایت شما در این حوزه را بررسی می‌کنند و باتوجه‌به دامنه رقابتی کسب‌وکار، مسیری تخصصی را برای پیاده‌سازی سئو استاندارد به شما ارائه می‌دهند.

قواعد و فرایندهای سئو در صورت اجرای استاندارد و حرفه‌ای، نبض سایت شما را منظم‌تر خواهد کرد و در مسیر دیده‌شدن نقشی ماندگار خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

خدمات بازاریابی محتوایی

از مهم‌ترین فرایندهای بازاریابی که همه کسب‌وکارها به آن نیاز دارند، خدمات بازاریابی محتوایی است. در حقیقت خدمات دیجیتال مارکتینگ بدون بازاریابی محتوایی مفهوم چندانی ندارد. محتوای تبلیغاتی شما در واقع زبان برند شما و پلی میان اهداف برند با کاربران و مشتریان است.

ما در آژانس خلاقیت دیجیتال همیار ما با ارائه خدمات بازاریابی محتوایی به‌صورت تخصصی، به شما در برقراری ارتباط با مشتریانتان کمک خواهیم کرد. کارشناسان ما در این بخش، قواعد و اصول محتوا را می‌دانند با مفاهیم بازاریابی آنلاین نیز آشنایی کامل دارند.

این دو ویژگی باعث شده تا در نهایت محتوای تبلیغاتی تولید شده توسط تیم همیار ما مؤثر، دست‌نخورده و هم‌سو با اهداف برند باشد. محتوایی که پتانسیل دست‌به‌دست شدن داشته باشد و بتواند به پیشبرد اهداف دیجیتال مارکتینگ کمک کند.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
خدمات بازاریابی محتوایی
خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی

محال است که خدمات دیجیتال مارکتینگ را برای برندسازی آغاز کنید اما دغدغه حضور در شبکه‌های اجتماعی را نداشته باشید. تیم ما شامل متخصصان شبکه‌های اجتماعی باسابقه درخشان و دانش روز است.

فراموش نکنید که حضور مؤثر و قدرتمند در شبکه‌های اجتماعی این روزها بالی برای پرواز برند شما است؛ بنابراین بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را به افرادی متخصص بسپارید.

در این مسیر ما به همراه تیمی قدرتمند همراه شما هستیم و به‌روزترین کاربردی‌ترین خدمات بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را مطابق با هویت و شخصیت برند به شما ارائه دهیم.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

خدمات بازاریابی پیامکی

دنیای دیجیتال مارکتینگ دنیایی عمیق با جزئیات فراوان است. حقیقت این است که در این دنیا می‌توانید از همه ابزارهای در دسترس برای دستیابی به اهداف بازاریابی آنلاین استفاده کنید. خدمات بازاریابی پیامکی یکی از این ابزارها است که می‌توانید با بهترین شرایط و کاربردی‌ترین محتواهای تبلیغاتی، در مجموعه خدمات دیجیتال مارکتینگ همیار ما آن را دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
خدمات بازاریابی پیامکی (اس ام اس مارکتینگ)

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ همیار ما چقدر است؟

همان‌طور که دیدید خدمات بازاریابی دیجیتال بخش‌ها و جزئیات مختلفی را در بر می‌گیرد. به همین دلیل نمی‌توان بدون برآورد و ثبت درخواست دقیق، هزینه خدمات را به مشتریان اعلام کرد.

برای اطلاع از هزینه می‌توانید خدمات موردنظر خود را با مشاوران ما در میان بگذارید. همکاران ما باتوجه‌به جلسات برگزار شده با تیم شما و بعد از بررسی خدمات درخواستی، هزینه دقیق و مراحل اجرا را به طور کامل به شما اعلام خواهند کرد.

به چه اصولی پایبند هستیم؟

ما معتقدیم که اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برندهای مختلف، تنها یک قرارداد روی کاغذ نیست. حقیقت این است که بعد از توافق با برندها، تیم همیار ما بخشی از تیم کسب‌وکار شما خواهد بود. به همین دلیل برای اجرای دقیق و کاربردی خدمات، اصول زیر را همواره در فرایند کار خود رعایت می‌کنیم:

محرمانگی

حفظ محرمانگی اطلاعات مشتریان

تبدیل مشتریان

تلاش برای جذب مشتریان بالقوه و تبدیل کردن آنان به مشتریان دائمی

هماهنگی

هماهنگی کامل و دقیق با تیم اجرایی و مدیران برندها

بودجه بندی

تدوین اهداف مارکتینگ باتوجه به بودجه و منابع مشتریان

خدمات حرفه ای دیجیتال مارکتینگ

شخصیت برند

حفظ شخصیت و اعتبار برند در فرایندهای بازاریابی

زمان بندی دقیق

احترام به زمان‌بندی هماهنگ شده برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و ارائه خدمات در زمان تعیین شده

قرارداد شفاف

قرارداد همکاری شفاف و تعاملی

برتری‌های ما؛ انتخابی شایسته برای برندی شایسته

مهم‌ترین رسالت ما اجرای فرایندهای بازاریابی آنلاین مطابق با اهداف و قواعد مشتریان است. در این مسیر باتوجه‌به تعاملاتی که با تیم درخواست‌کننده داریم، بهترین نتیجه را به‌عنوان چشم‌انداز برند شما در نظر می‌گیریم. بااین‌حال اولین پرسشی که قبل از درخواست خدمات مارکتینگ در ذهن شما ایجاد می‌شود، این است که چرا همیار ما را انتخاب کنیم؟

افراد متخصص 

تیم مارکتینگ همیار ما مجموعه‌ای از افراد متخصص، خلاق، جوان و باانگیزه است. افرادی که بازاریابی را می‌شناسند و از خلاقیت و ایده‌های تازه استقبال می‌کنند.

وظیفه مند بودن هر فرد

وظایف سازمان‌یافته است و هر فرد تنها باتوجه‌به تخصص خود کاری را انجام می‌دهد.

گزارش گیری اختصاصی

فرایندهای انجام شده برای کسب‌وکار شما به‌صورت دوره‌ای و با دقت بالا در قالب گزارش‌های تخصصی در اختیار شما قرار می‌گیرد

ما هم خوشحال می شویم

موفقیت تیم شما یک موفقیت بزرگ برای تیم ما است و از پروبال گرفتن کسب‌وکارتان هیجان‌زده خواهیم شد

بهره وری از دانش روز دنیا

همه فرایندها و استراتژی‌ها باتکیه‌بر به‌روزترین دانش بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ برنامه‌ریزی می‌شوند

برگزاری جلسات سودمند

برای ارائه بهترین برنامه تبلیغاتی، جلساتی دقیق و کاربردی با تیم شما برگزار می‌شود

ارائه محصول با کیفیت

نتیجه کار ما حاصل کیفیت استراتژی‌ها و انجام فعالیت‌های تیمی است

قیمت گذاری منصفانه

قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ باتوجه‌به کیفیت خدمات کاملاً مناسب است

استفاده از بهترین ابزارهای تحلیلی

از بهترین ابزارهای موجود برای بررسی و تحلیل در فرایندهای بازاریابی بهره می‌بریم

پشتیبانی قدرتمند

تیم پشتیبانی در مسیر رسیدن به اهداف گوش شنوای شما است

نحوه سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ به آژانس خلاقیت همیار ما

مراحل سفارش خدمات دیجیتال مارکتینگ بسیار ساده است. قبل از شروع کار و بررسی خدمات موردنیاز، جلسات مشاوره با تیم متخصص برای شما در نظر گرفته می‌شود. این جلسات اغلب نیازسنجی کسب‌وکار شما است و قرار است به این سوال پاسخ دهد که برای ادامه مسیر دقیقا به کدام یک از خدمات بازاریابی دیجیتال نیاز دارید؟

بعد از مشخص شدن نیازها جلساتی در راستای پاسخ به سوالات کلیدی در هر بخش برگزار می‌شود. فرآیندهای اجرایی مانند تحلیل رقبا، بررسی پیشینه فعالیت‌های برند، اهداف و چشم‌اندازها از مراحل بعدی هستند که توسط کارشناسان مربوطه در تیم همیار ما بررسی می‌شوند.

در مراحل ابتدایی برند شما از همه ابعاد به دقت بررسی می‌شود و پیشنهاداتی در راستای بهبود آن به شما ارائه خواهد شد.

بعد از طراحی مسیر کلی و مشخص شدن استراتژی‌ها و برنامه‌های مارکتینگ، فعالیت‌های اجرایی در حوزه دیجیتال مارکتینگ توسط متخصص هر بخش آغاز می‌شود.

این آغاز مسیر همکاری است و ما به این همکاری مفتخریم!

 

اولین گام برای درخواست خدمات دیجیتال مارکتینگ کجاست؟

شروع همکاری با برند شما، آغاز یک مسیر هیجان‌انگیز برای ما نیز به حساب می‌آید. ما در کنار شما هستیم تا برند خود را توسعه دهید و حرفی برای گفتن در دنیای پر پیچ و خم اما جذاب دیجیتال داشته باشید.

برای شروع همکاری، کافی است با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید و با همکاران ما در بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. یا یک درخواست مشاوره ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.