طراحی سایت پزشکی 

این روزها به‌راحتی می‌توان انواع خدمات موردنیاز را با جستجو در اینترنت یافت. خدماتی که ممکن است تا پیش از این در فضای آنلاین جایگاهی نداشته‌اند. بااین حال پیشرفت دنیای دیجیتال باعث شد تا بسیاری از کسب‌وکارهایی که تا امروز در فضای آنلاین فرصت رشد چندانی نداشتند، به این عرصه وارد شوند.

خدمات پزشکی نیز از آن دسته فعالیت‌هایی بود که جای خالی آن در فضای دیجیتال بیش از همیشه حس می‌شد. به همین دلیل است که بسیاری از مراکز خدمات بهداشتی و درمانی و مجتمع‌های پزشکی به فکر طراحی سایت برای ارائه خدمات متنوع افتادند. وسعت فعالیت هر مرکز درمانی با توجه به سیاست‌های هر بخش متفاوت است. 

بااین حال اغلب سایت‌های پزشکی نیازمند قابلیت‌های متنوع و به روزی هستند. به همین دلیل است که طراحی سایت پزشکی علاوه‌بر مهارت و دانش طراحی سایت، به آگاهی درباره تجربه کاربری نیز نیاز دارد؛ بنابراین باید طراحی سایت پزشکی را به افرادی بسپارید که همه جوانب را درنظر دارند و بهترین و کارآمدترین سایت را متناسب با خدمات و نیازهای شما در اختیارتان خواهند گذاشت. 

آژانس خلاقیت همیار ما برای اجرای عالی‌ترین نسخه از سایت پزشکی، استراتژی‌‌های کارآمدی را تدوین کرده است. شما می‌توانید طراحی سایت پزشکی را برای مجموعه بهداشتی و درمانی خود به ما بسپارید و از نتیجه چشمگیر آن اطمینان داشته باشید.

طراحی اختصاصی سایت پزشکی

چرا در دنیای امروز نیاز به سایت پزشکی دارید؟

بسیاری از فعالیت‌ها و خدمات پزشکی می‌توانند به صورت آنلاین نیز پیگیری شوند. دریافت نوبت از پزشکان متخصص، دریافت نوبت از مراکز خدمات پزشکی مانند اسکن، رادیولوژی و آزمایشگاه، دریافت نسخه با تاریخ جدید از پزشک قبلی و دریافت جواب آزمایشات تنها بخشی از خدماتی است که می‌تواند توسط مراکز بهداشتی و درمانی به صورت آنلاین مدیریت شود.

آنلاین شدن خدماتی که به بدون حضور فیزیکی افراد نیز قابل پیگیری است، هم باعث صرفه‌جویی در زمان مراجعان می‌شود و هم مرکز شما را به یک مرکز پزشکی کامل، بدون نقص و به روز تبدیل می‌کند. به علاوه کنترل کردن مراجعان با این شیوه ساده‌تر است و فرآیند نوبت‌دهی و درگیری نیروهای انسانی را کاهش می‌دهد.

باتوجه‌به تمام مواردی که گفتیم بهتر است که هر مرکز پزشکی، برای خدمات آنلاین در کنار خدمات حضوری برنامه‌ریزی دقیق و امکانات لازم را داشته باشد.

یک سایت پزشکی بی‌نقص چه ویژگی دارد؟

تعداد بی‌شماری از سایت‌های حوزه پزشکی و درمانی در سطح وب، تنها برای معرفی مجموعه و حضور در فضای دیجیتال طراحی شده‌اند. این سایت‌‌ها در حقیقت نوعی رزومه برای مراکز هستند و نقشی مشابه با تابلو اعلانات دارند؛ درحالیکه همانطور که گفتیم بسیاری از خدمات جانبی و فرایندها در بیمارستان‌ها و مراکز خدمات پزشکی می‌تواند به صورت آنلاین پیگیری و حل شود.

بهترین سایت پزشکی، بستری برای ارائه بخش مهم و گسترده‌ای از خدمات به مراجعان است؛ بنابراین اگر قصد طراحی سایت پزشکی را دارید، از امکانات غافل نشوید و به صورت هوشمندانه، خدمات متنوعی را به صورت آنلاین ارائه دهید. بااین انتخاب هم فرایند کار شما ساده می‌شود و هم رضایت مراجعان افزایش خواهد یافت.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

سرویس‌ها و خدمات موردنیاز در طراحی سایت پزشکی

طراحی بخش‌های مختلف سایت پزشکی بیش از هرچیز به نوع خدمات و برنامه‌ریزی هر مرکز بستگی دارد. به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام برای طراحی سایت نیازسنجی کنید. شناسایی امکانات، خدمات و زیرساخت‌ها در هر مرکز بهداشتی و درمانی باعث می‌شود تا با سرعت بیشتری برای طراحی بخش‌های موردنیاز سایت برنامه‌ریزی کنید. 

رایج‌ترین خدماتی که می‌توانید در سایت پزشکی برای آن بخشی‌هایی را در نظر داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

 • معرفی مرکز، رزومه و خدمات اصلی

 • معرفی پزشکان فعال در مرکز بهداشتی

 • نوبتدهی آنلاین برای پزشکان متخصص

 • ارسال جواب آزمایش به مشاوران پزشکی

 • دریافت مشاوره پزشکی در قدم ابتدایی بیماری

 • مشورت با پزشکان به صورت آنلاین در مواقع اورژانس

 • تشکیل پرونده پزشکی

 • پرسش و پاسخ درباره نوبت دهی و فعالیت های مرکز

 • انتشار اعلامیه هایی مانند لیست بیمه

 • ارائه مقالات و اطلاعات مفید در بخش بلاگ

 • نوبت دهی آنلاین برای خدماتی چون رادیولوژی، سونوگرافی، تزریقات زیبایی و ...

انتخاب بهترین طراح سایت دندانپزشکی و پزشکی

حتی اگر از خدمات و استراتژی‌های مرکز درمانی اطلاعات کامل‌تری داشته باشید، بازهم به نظر یک متخصص در زمینه طراحی نیاز دارید. حقیقت این که ممکن است بعضی از بخش‌های یک سایت پزشکی جذاب و متفاوت باشند، اما برای مرکز شما کارایی چندانی نداشته باشند. به همین دلیل عالی‌ترین سایت برای شما، بستری است که کاملا مطابق با سلیقه، زیرساخت‌ها و امکانات شما طراحی شده باشد.

به همین منظور آژانس خلاقیت همیار ما پیش از طراحی، همه جوانب را بررسی می‌کند تا یک سایت کارآمد مطابق با نیاز خود و مراجعان داشته باشید. فراموش نکنید که هرچه سایت شما تخصصی‌تر و مطابق با شرایط مرکز پزشکی و بهداشتی باشد، مخاطبان و مراجعان بیشتری با میزان رضایت بالا پیدا خواهید کرد.

آیا فقط مراکز درمانی به سایت نیاز دارند؟

واقعیت این است که این روزها، فضای دیجیتال پاسخی برای هر نیاز کاربر به او ارائه می‌کند. به همین دلیل نباید تاثیر وجود یک سایت شخصی برای افراد متخصص را نادیده گرفت. پیشنهاد ما این است که اگر در زمینه‌های مختلف پزشکی تخصص دارید، سایت شخصی را فراموش نکنید، به شما در دیده شدن بیشتر کمک خواهد کرد. درحقیقت سایت شخصی پزشکان می‌تواند یک بستر عالی برای معرفی، ارائه رزومه، سابقه فعالیت و از همه مهم‌تر نشان‌دهنده به روز بودن دانش او باشد. 

بنابراین طراحی سایت شخصی برای یک پزشک، اقدامی نو و البته کارآمد و ضروری خواهد بود. به این ترتیب فعالیت‌های شما چهره‌ای حرفه‌ای به‌خود می‌گیرد.

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

به صورت کلی هزینه طراحی سایت ثابت نیست و به عوامل مختلفی مانند امکانات سایت، تکنیک‌های طراح و منابع لازم برای طراحی بستگی دارد. به همین دلیل است که هر سایت شخصی، شرکتی و تخصصی، هزینه‌های طراحی متفاوتی دارد. قیمت سایت پزشکی در آژانس خلاقیت همیار ما با توجه به نیاز شما و امکانات سایت شما تعیین می‌شود.

هرچه سایت شما دامنه امکانات گسترده‌تری داشته باشد، هزینه طراحی سایت نیز به نسبت این امکانات تغییراتی خواهد داشت. بااین حال تیم خلاقیت و طراحی همیار ما تلاش می‌کند تا بهترین امکانات و طراحی را با توجه به بودجه شما طراحی و به شما ارائه کند. بنابراین می‌توانید قبل از طراحی، جلسات مشاوره‌ای با تیم ما داشته باشید. ما در کنار شما حرفه‌ای‌ترین و کارآمدترین سایت پزشکی را با قیمتی مناسب و شرایطی عالی طراحی می‌کنیم.

ما در مسیر دیده شدن، حرفه‌ای‌ترین همراه برای شما خواهیم بود.

 

سفارش سایت پزشکی به تیم خلاقیت همیار ما

گام اول برای طراحی سایت پزشکی، آشنایی ما با تیم شما است. حقیقت این است که باید برای طراحی یک سایت تخصصی، اطلاعاتی کامل از سوی شما به طراحان ما منتقل شود. بنابراین در گام نخست می‌توانید با ما تماس بگیرید. بعد از ثبت سفارش و ارائه اطلاعات اولیه درباره خدمات و نیازهای شما، فرآیندهای طراحی سایت توسط تیم خلاقیت همیار ما طی خواهد شد.
شما نیز می‌توانید در طول مسیر طراحی با تیم ما در ارتباط باشید. برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05138554872 تماس بگیرید.