طراحی سایت فروشگاهی

تا چندسال گذشته فروشگاه تنها محدود به یک فضای فیزیکی بود. مشتریان اعتماد چندانی به خرید اینترنتی نداشتند و فروشگاه آنلاین نیز معنایی به وسعت امروز نداشت. گذشت زمان و گسترده شدن دامنه دنیای دیجیتال و پلتفرمهای آنلاین باعث شد تا افراد کم کم به خرید لوازم موردنیاز خود از فروشگاههای آنلاین تشویق شوند. این روزها دیگر بسیاری از فروشندگان و عرضهکنندگان بدون وجود مغازه فیزیکی نیز مشغول به فعالیت در فضاهای آنلاین هستند. بااین حال هنوز هم فروشگاههای اینترنتی که استانداردهای لازم را نداشته باشند، در نظر کاربران جذاب و قابل اعتماد نیستند. بنابراین اگر قصد فروش یک محصول در دنیای ناتمام، متنوع و پر از رقیب وب را دارید، باید چارچوبهای استاندارد فروشگاه اینترنتی را بشناسید و در مسیر فروش آنلاین نوآور باشید.

طراحی رایگان سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی رایگان؛ ترمز کسب‌وکار یا محرک سرعت؟

حتما در سال‌های گذشته تبلیغات طراحی سایت رایگان و ارزان فروشگاهی را در فضاهای مختلف به ویژه در سطح اینترنت دیده‌اید. تبلیغاتی که بی‌شک وسوسه‌انگیز هستند و به نظر یک مسیر بی‌نظیر و ساده برای رسیدن به اهداف به حساب می‌آیند. اما آیا سایت فروشگاهی رایگان یک حقیقت شیرین است؟

بگذارید قبل از هرچیز یک راز بزرگ را به شما بگوییم:

طراحی سایت فروشگاهی رایگان و ارزان، افسانه‌ای وسوسه‌انگیز، اما بدون کاربرد در دنیای امروز است. حقیقت این است که طراحی به خودی خود فرآیندی پیچیده و گران قیمت شمرده می‌شود. به همین دلیل واضح است که سایت‌های طراحی شده با مبالغ اندک، امکاناتی بسیار محدودتر از سایت‌های تخصصی دارند.

برای مثال فرض کنید که برای خرید لباس وارد یک فروشگاه می‌شوید. فروشگاه منتخب شما از نظر ظاهری زیبایی، نظم و پاکیزگی چندانی ندارد، اجناس بدون نظم و با شکلی درهم کنار هم قرار گرفته‌اند، اتاقی برای تعویض لباس وجود ندارد، قیمت‌ها به درستی مشخص نیستند و از همه مهم‌تر فضای کلی فروشگاه خموده و کسل‌کننده است.

احتمال خرید شما از این فروشگاه چقدر است؟

حقیقت این است که حتی اگر ظاهر فروشگاه اهمیت چندانی برایتان نداشته باشد، باز هم به دلیل به هم ریختگی سیستم فروش و نداشتن نظم، مدت زیادی در آن دوام نمیآورید. حال تصور کنید که میان دو فروشگاه حق انتخاب دارید. فروشگاه اول شرایطی مشابه آنچه گفته شد دارد و فروشگاه دوم، فضایی مدرن و منظم با ظاهری آراسته است. همه لوازم به درستی در جای خود قرار گرفتهاند و دسترسی به همه بخشهای فروشگاه ساده و با سرعت زیادی فراهم است. انتخاب شما خرید از کدام فروشگاه است؟

فروشگاه آنلاین نیز شرایطی مشابه با فروشگاه فیزیکی دارد. حقیقت این است که فروشندگان آنلاین تنها چند ثانیه فرصت دارند تا با فضایی منحصربهفرد، نظر مشتریان را جلب و آنان را قانع به خرید از سایت فروشگاهی خود کنند. به وجود آمدن جرقه جذابیت برای مشتری تنها با کمک طراحی سایت فروشگاهی حرفهای و کاربردی ممکن است. طبیعی است که سایتهای فروشگاهی رایگان و ارزان با امکانات محدود و جذابیت بصری پایین در ماراتن فروش آنلاین، از رقبای سرسخت و حرفهای خود جا میمانند. 

سایت فروشگاهی با بهترین امکانات؛ دردنیای فروش برنده باشید!

تا چند سال گذشته فروش یک محصول مهمترین هدف هر فروشنده بود. فروش با هر شرایط و به هر نحوی میتوانست عرضهکنندگان را به سود برساند و خاطر آنها را از آینده آسوده کند. دنیای تکنولوژی در این بخش نیز دست روی دست نگذاشته است. با گسترش دنیای وب دیگر فقط فروختن یک کالا اهمیت ندارد، بلکه چگونه فروختن آن در اولویت اهمیت قرار گرفته است. 

تصور کنید که مشتری بالقوه شما به دنبال کالایی خاص در موتورهای جستجو است. در این شرایط در اولین نگاه دست کم ۱۰ انتخاب پیش روی او نقش میبندد. اما چه چیزی مشتری را به سوی فروشگاه شما جذب و او را به خرید قانع میکند؟ 

موارد زیر بخشی از مهمترین ویژگیهای سایت فروشگاهی حرفهای برای فروشگاه آنلاین شما هستند:

صفحات و بخشهای کاربردی؛ فروش شگفت انگیز با کمک طراحی تخصصی

فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای، بستری با صفحات متنوع و بخش‌های خاص است. صفحات مرتبط با محصولات، صفحات دسته‌بندی، برچسب‌ها، مقایسه محصولات، درگاه پرداخت، لیست علاقه‌مندی‌ها، محصولات پیشنهادی، دیدگاه‌های کاربران، اطلاعیه‌های خرید و ارسال و بنرهای تخفیف هرکدام می‌توانند بخشی منحصربه‌فرد و کاربردی در فروشگاه اینترنتی شما باشند.

یک طراح حرفهای همه این جزییات را در طراحی سایت فروشگاهی میشناسد و میداند برند فروشگاهی شما با کمک چه بستر و المانهایی مسیر فروش درخشانتری را سپری میکند.

تیم طراحی سایت آژانس خلاقیت همیار ما در این مسیر همراه شما است. متخصصان ما به خوبی با ماهیت سایت فروشگاهی ونیازهای آن آشنایی دارند و می‌توانند با توجه به هویت برند شما، امکانات و صفحات موردنیاز را در فروشگاه آنلاین با بهترین کیفیت طراحی کنند.

طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی
طراحی  حرفه ای رابط کاربری یا (ui) فروشگاه اینترنتی

رابط کاربری مناسب؛ ایجاد مشتریان وفادار 

تجربه خرید رضایت‌بخش، یک تبلیغ بدون هزینه، بی‌دردسر و البته ماندگار برای شما است. این تجربه رضایت‌بخش با ایجاد یک رابط کاربری ساده و کاربردی برای کاربران فراهم می‌شود. رابط کاربری یک برگ برنده در دستان شما است که با کمک آن می‌توانید نشان طلایی رضایت مشتریان را به دست آورید. بازگشت مشتری به سایت شما برای دو یا چندمین بار نشان می‌دهد که مسیر طراحی سایت فروشگاهی شما به درستی سپری شده و دامنه‌ای از مشتریان وفادار را برای شما به ارمغان آورده است.

طراحی رابط کاربری علاوه‌بر دانش، به تیزبینی و مهارت طراحی نیز وابسته است. طراح اختصاصی سایت شما باید به خوبی مشتریان را بشناسد و به درستی رفتار و انتظارات احتمالی آنان را در سایت پیش‌بینی کند. به همین دلیل است که باید طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی با رابط کاربری حرفه‌ای را به دست افراد و تیم‌هایی بسپارید که تجربه طراحی حرفه‌ای دارند. تیم طراحی همیار ما ارمغان آورنده این برگ برنده برای شما است.

سایت فروشگاهی ریسپانسیو؛ شتابدهنده موفقیت فروشگاه شما

مشتریان وفادار اغلب در جستجوی نام شما در اغلب دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها هستند. در حقیقت هرچه بیشتر در دسترس کاربران و مشتریان باشید، یک پله به فروش نزدیک‌تر هستید. بنابراین طراح سایت برای خلق یک سایت ریسپانسیو فروشگاهی باید دید کاملی به لوازمی مانند موبایل، تبلت و لپ‌تاپ داشته باشد و صفحات را متناسب با هر دستگاه به بهینه‌ترین حالت تنظیم کند.

اگر قصد تبدیل شدن به یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای و نام‌آور را دارید، هرگز از این ویژگی غافل نشوید و برای جلب رضایت همه کاربران خود تلاش کنید. بهترین انتخاب این است که کار را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپارید. تیم خلاقیت همیار ما جمعی از بهترین طراحان ایران هستند که برای طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو بهترین ایده‌ها را به اجرا می‌رسانند.

طراحی واکنشگرا و رسپانسیو فروشگاه اینترنتی

آغاز همکاری ما آغاز درخشش برند شما خواهد بود.

 

سفارش سایت فروشگاهی؛ انتخاب بهترین‌های طراحی

فروش آنلاین پیش از هرچیز به یک بستر قدرتمند و حرفه‌ای نیاز دارد. سایت فروشگاهی شما همان بستر قدرتمند است که می‌تواند ویترینی جذاب از کسب‌وکار شما را برابر مشتریان به نمایش درآورد. بنابراین باید از گام نخست حرفه‌ای‌ها را انتخاب کنید. سفارش طراحی سایت فروشگاهی به آژانس خلاقیت همیار ما یک انتخاب بی‌نقص برای شما خواهد بود.
تیم طراحی همیار ما در مراحل مختلف مشاوره تا طراحی نهایی همراه شما هستند. بعد از ثبت سفارش سایت فروشگاهی، با جمعی از بهترین طراحان این حوزه آشنا خواهید شد. تصمیمات نهایی برای طراحی بهترین سایت فروشگاهی، بعد از جلسات متعدد با تیم شما گرفته می‌شود. در نهایت دانش طراحی، مهارت و سلیقه طراحان حرفه‌ای و باتجربه به آن افزوده شده و یک سایت فروشگاهی حرفه‌ای برای کسب‌وکار شما متولد خواهد شد.
فراموش نکنید که ما تا رسیدن به قله موفقیت هم قدم با شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزییات طراحی سایت فروشگاهی با شماره ۰۵۱۳۸۵۵۴۸۷۲ تماس بگیرید.