خدمات بازاریابی محتوایی 

دنیای بازاریابی به دنیایی وسیع، متنوع و گسترده تبدیل شده است.  این روزها دیگر حتی برای خریدن ساده ترین مایحتاج روزانه خود، با تعداد زیادی محصول متنوع با ویژگی های متفاوت روبه رو هستید. این گستردگی باعث شده تا رقابت میان تولیدکنندگان و عرضه کنندگان به رقابتی دشوار تبدیل شود. حقیقت این است که در دنیای امروز درصد زیادی از افراد نه برای رفع نیاز بلکه تحت تاثیر تبلیغات و نفوذ ویژگی های یک محصول انتخاب نهایی خود را انجام می دهند. این ویژگی ها همان لیست برتری یک محصول یا خدمت نسبت به سایر رقبا است. برای اینکه بتوانید در این میدان رقابت نفوذ کنید و مثل گلادیاتوری برنده روی سکوی اول بایستید، یک سلاح قدرتمند دارید: بازاریابی محتوایی همان سلاح پرقدرت شما در مسیر فروش و عرضه محصولات و خدمات است. سلاحی که غفلت از آن مانند ورود به میدان جنگ، بدون سرباز خواهد بود. 

کدام کسب و کارها به تولید محتوا  نیاز دارند؟

شاید کلیشه ای ترین جمله درباره اهمیت محتوا،  نظر بیل گیتس درباره آن بود که گفت: «محتوا پادشاه است». جمله ای که توانست مانند یک بمب در دنیای مارکتینگ عمل کند و هنوز هم یک عبارت تاثیرگذار و پر استفاده است. بااین حال این جمله کلیشه ای حتی در دنیای پرسرعت امروز نیز می تواند به بهترین شکل، اهمیت تولید محتوا را به همه کسب وکارها نشان دهد. 

تا چند سال گذشته برندهای قدیمی که سبک بازاریابی سنتی را پیش گرفته بودند، بازاریابی محتوایی را به عنوان مسیری ناکارآمد برای کسب وکار خود تصور می کردند. هرچه بازار به سمت جهان دیجیتال پیش رفت، مشتریان به محتوای تولید شده درباره برند، محصولات و اهداف کسب وکار توجه بیشتری نشان دادند. زمان زیادی نگذشت که اهمیت محتوا حتی از اهمیت نام برندهای قدیمی نیز سبقت گرفت. حالا دیگر تیر محتوا به مرکز سیبل برخورد کرده بود و شرکت ها و تولیدکنندگانی که در این مسیر در ابتدای صف بودند، به برندهایی نوآور و موفق تبدیل شدند.

واقعیت این است که شاید تا چند سال گذشته تنها کسب وکارهای آنلاین و خاص به تولید محتوا توجه نشان می دادند. این روزها اما تفاوتی ندارد که کسب وکاری نوپا هستید یا سال ها در بازار رقابت بازاریابی حضور داشته اید. بازاریابی محتوایی می تواند مانند یک موتور محرک قدرتمند برای برند شما عمل می کند. بنابراین اگر به دنبال افزایش سرعت در مسیر بازاریابی هستید، باید از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. 

تیم محتوا در آژانس خلاقیت همیار ما مجموعه ای از افراد متخصص هستند که می توانند به شما در مسیر بازاریابی محتوایی کمک کنند. ما معتقدیم که محتوا زبان برند شما و مسیر معرفی برتری برند به مخاطبان و مشتریان است. بنابراین بهترین مسیر برای تعامل با مشتریان را با محتوای هدفمند و کاربردی برای شما فراهم خواهیم کرد.

سفارش تولید محتوا؛ کار را به کاردان بسپارید

بازاریابی محتوایی محدود به توضیح محصول و ارائه تاریخچه و رسالت برند نیست. دنیای محتوا در این روزها به بخش های تخصصی متنوعی تقسیم شده و هر بخش می تواند به طور جداگانه برای دستیابی به اهدافی خاص به اجرا درآید. تیم محتوای همیار ما لیستی از خدمات تخصصی محتوا را برای شما فراهم کرده است. این خدمات شمامل موارد زیر هستند:

 

تدوین استراتژی محتوایی؛ نقشه راه بازاریابی محتوایی

برای اینکه بتوانید بازاریابی محتوایی موفقی داشته باشید و نتیجه مناسبی بگیرید، باید دید کامل و درستی از مسیر داشته باشید. استراتژی محتوا به شما می گوید که نقاط ضعف و قوت شما چیست و باید چه فعالیت هایی را برای دستیابی به موفقیت انجام دهید. استراتژی محتوایی فرآیندی تخصصی به شمار می آید و باید توسط افرادی متخصص و مسلط بر دانش محتوا صورت گیرد. برای تدوین استراتژی محتوایی برند خود می توانید روی تیم خلاقیت همیار ما حساب کنید. 

ما کامل ترین نقشه راه را به شما ارائه می کنیم. با این سند کامل و کاربردی، دیگر نگران قدم بعدی در کسب وکار خود نخواهید بود.

 
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

تولید محتوای متنی؛ هر پلتفرم یک محتوا

حقیقت این است که تولید محتوای تخصصی محدود به کنار هم گذاشتن کلمات و عبارت های هیجان انگیز و خاص در کنار یکدیگر نیست. هر پلتفرم آنلاین و آفلاین به زبان خاص محتوایی و تاثیرگذار خود نیاز دارد. متخصص محتوا می تواند به خوبی لحن متفاوت در هر پلتفرم را بشناسد و متناسب با هویت برند در هر بخش بهترین لحن و ساختار را برای محتوا انتخاب کند. بنابراین هرگز تولید محتوای متنی را ساده نگیرید و از متخصصان این حوزه برای خلق محتوایی تاثیرگذار کمک بگیرید. 

تضمین ما به شما، وجود متخصصان باسابقه، خلاق و آشنا به مسیرهای بازاریابی محتوایی در تیم خلاقیت همیار ما است. ما باور داریم که کلمات می توانند ناجی افسانه ای برند شما باشند.

 
اطلاعات بیشتر

کپی رایتینگ؛ فراتر از محتوا

کپی رایتینگ یکی از شاخه های تخصصی و کاربردی در بازاریابی محتوایی است. این تخصص اگرچه از بیرون ساده به نظر می رسد، هویت یک برند را بر دوش دارد. حقیقت این است که شعارهای برند و عبارت های تبلیغاتی ممکن است اولین و آخرین قلاب شما برای جذب مخاطبان باشند. بنابراین هیچ گاه از آن ساده نگذرید و خلق آن را به افرادی بسپارید که علاوه بر دانش محتوا، دنیایی سحرآمیز از کلمات و عبارات خلاقانه را در کوله پشتی تجربیات خود دارند. 

خلق یک عبارت تاثیرگذار از مهم ترین اهداف ما در آژانس خلاقیت همیار ما است. از دید ما شعارهای تبلیغاتی تنها عبارت هایی مهیج نیستند بلکه می توانند در یک لحظه آینده کسب وکار شما را تغییر دهند. ما باور داریم که خرق عادت و توجه به جزییات خلاقانه جاده ای هموار برای موفقیت را فراهم می کند. بنابراین می توانید با خیال آسوده به کپی رایترهای حرفه ای و خلاق ما اعتماد کنید.

 
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت شرکتی

برتری های ما؛ ورود به دنیای افراد حرفه ای

رسالت ما در آژانس خلاقیت همیار ما، گرد هم آوردن مجموعه ای از افراد حرفه ای، خلاق، متخصص و متعهد است. این مجموعه در کنار یکدیگر می توانند با ارائه خدماتی با کیفیت بالا، خاطر شما را از بازاریابی محتوایی برند آسوده کند. ما باور داریم که برای شما بهترین هستیم و برای این باور می جنگیم. از دید ما بازاریابی محتوایی باید منحصربه فرد باشد و در این مسیر برتری هایی نسبت به سایر رقبا داریم:

  • عقیده ما این است که محتوای کسب وکار شما، امضای برند است. بنابراین برای هر مجموعه و هر هدف خاص بازاریابی، لحنی منحصربه فرد و تکنیکی خاص را برنامه ریزی می کنیم.

  • محتوای ارائه شده برای برند در همه پلتفرم ها نو و خاص است. ما محتوا را «خلق» می کنیم تا مسیری نو برای شما بیافرینیم.

  • بازاریابی محتوایی از دید ما مجموعه ای از دانش، تکنیک و خلاقیت است. بنابراین در کنار خلاقیت، تکنیک را زیرپا نمی گذاریم. همه محتواهای تولید شده بهینه و منطبق با استانداردهای روز موتورهای جستجو هستند.

  • اهداف برند شما می تواند مسیر تولید محتوا را روشن تر و ساده تر کند. بنابراین در جهت بهبود کیفیت و نزدیک شدن ذهنیت، جلساتی برای آشنایی برند با شما خواهیم داشت. 

  • ما عقیده داریم که درست از لحظه ثبت سفارش خدمات بازاریابی محتوایی، با شما در یک تیم هستیم. بنابراین در جهت منافع تیم تلاش می کنیم و به دنبال دریافت بهترین بازدهی از محتوای ارائه شده هستیم.

  • تیم پشتیبانی آژانس خلاقیت همیار ما یک همیار واقعی برای شما در همه مراحل سفارش و اجرا است. 

هزینه خدمات تولید محتوا چقدر است؟

تولید محتوا دنیایی وسیع است و جنبه های متفاوتی دارد. بنابراین نمی توان پیش از بررسی های همه جانبه، قیمت دقیقی اعلام کرد. برای اینکه بتوانید دید بهتری به هزینه خدمات بازاریابی محتوایی داشته باشید، کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه نهایی را برآورد و به شما اعلام خواهیم کرد.

 

سفارش خدمات بازاریابی محتوایی؛ ایستاده بر سکوی پرش

تیم خلاقیت همیار ما در کوتاه ترین زمان بهترین خدمات بازاریابی محتوایی را به شما ارائه می کند. برای شروع این همکاری درخشان، با شماره 05138554872 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. 

با ما فراتر از چشم انداز خود باشید.